PM Studio Larisa Spuļģe - Sabojātas lūpas

Griezos pie meistares Larisas Spuļģes lai veiktu lūpu permanento procedūru. Meistare, kā rakstīts viņas mājas lapā ar lielu darba stāžu un profesionāliem darbiem. Diemžēl realitāte izrādījās savādāka. Sākumā pastāstīju, ko vēlos, to ka man ir (kompensēts) cukura diabēts. Meistare, uzreiz teica, ka saprot manas vēlmes. Vēlējos gaišas dabīgas nude/rozīgas lūpas, kā viņas mājas lapā norādītas viņas patentētā silk tehnikā. Pateicu arī, ka nevēlos kontūru. Šobbrīd rezultāts ir tāds, ka kontūra tika uztaisīta ārpus manu lūpu robežām, krāsa ir pilnīgi neatbilstoša manai ādas krāsai, esmu jau veikusi trīs izņemšanas procedūras, kam sekos vēl., jo krāsas pigments ir ievadīts lielā daudzumā. Pielikumā pievienošu foto, ko vēlējos, un foto kādas ir manas lūpas 2 mēnešu pēc procedūras, un pēc divu remūveru (pigmentu likvidēšas ) reizēm. Diemžēl meistare uzskatīja, ka viss ir kārtībā, un tās esot kreveles, kuras pazudīšot. Procedūru veicu novembrī, šodien ir 22.06. , un mana cīņa ar "šausmu" likvidēšanu turpinās. Lai kā arī jūs censtos atrast labāko meistaru, diemžēl tas viss var beigties ar nepatīkamām sekām un naudas ieguldīšanu.:(

T

T Tara1 22.06.2022

Vēl foto ar vēlamo, foto no meistares mājaslapas.

0 0203 22.06.2022

Vecumu vairs tāpat nenomaskēt😎

T Tara1 02.08.2022

Negāju pie viņas ar prasību samazināt vecumu, par to arī nav sūdzība. Gāju lai uztaisa neitrālu permanento grimu lūpām, nevis oranžu, šķību, pāri malām uztaisītu. Kā arī nedomāju, ka meistare, kura sevi pozicionē, kā pasniedzēja un viena no labākajām var kaut ko tik šausmīgu uztaisīt., kā arī neiedeva nekādu apliecinošu dokument ne par izmantotām krāsām, ne maksājuma apliecinošu dokumentu. Kaut šīs ir tās lietas ko viņa iesaka klientiem sagaidīt no sava meistara.

K Klientamnavtaisnība 22.06.2022

Man gan personīgi liekas, ka izskatās labi, un ka jums piestāv.