Plus Punkts akcija - KRĀPJAS

Plus Punkts sadarbībā ar Sun Club rīkoja akciju (t.i. iepērkoties Plus Punkts veikalos krāj uzlīmes un samaini to pret dāvanu karti). Dāvanu kartē ietverts solārijs, skvošs, teniss, boulings, izvēle paša rokās, kur vēlas šo katri izmantot. Vienīgais norādīts, ka iepriekš jāzvana un jārezervē vieta.
Tā nu 18.okt. zvanu uz solāriju. lai pierakstītos ( tā pat, kā pirms nedēļas darīju), bet tur man paziņo ka līdz akcijas beigām, kas ir 31.okt, visas vietas ir aizņemtas uz solāriju, respektīvi, tikt nav iespējams 2 nedēļas... Kad jautāju kā tad tā, kāpēc viņiem tā ir, man atbildēja "ejiet spēlēt boulingu". Tajā pašā laikā zvanot un pierakstoties pa naudu nevis pa dāvanu karti, vietas ir jebkurā laikā! Netaisnība. Mēģināju sarunāt tomēr, ka nu man to dāvanu karti gribās iztērēt solārijā, bet man skaidroja ar to, ka varēju jau nākt agrāk, tad rindas nebūtu.
Sazvanīju vēl 2 Sun Club studijas, bet tur noskaidroju, ka tikai Uzvaras bulvārī iespējams šo dāvanu karti iztērēt. Tad nu zvanīju pašam Sun Club bosam, kurš pie tam atļāvās runāt ar mani tikai un vienīgi krievu valodā, lai gan sākumā es runāju latviski... Bet tad man Boss (Andrejs), paziņo, ka pārējās 2 solāriju studijas nemaz vairs nav zem Sun Club ( darbiniece zvanot tieši tā ar teica, labdien, Sun Club), tad jau pati nezin, ka strādā ne tur kur domā...
Andrejs rupjā tonī man atbildēja, ka nu pēkšņi solāriji salūzuši (lai gan pirms brīža apkalpojošā meitene teica citādāk) un lai es ejot spēlēt boulingu, ka viņam neinteresē, ka gribu savādāk iztērēt savu dāvanu karti ( uz tās nav minēts ne tas kur un kad es varu izmantot to, un to ka jāpierakstās vasaras sākumā)..

Katrā gadījumā esmu ļoti vīlusies attieksmē pret klientu un to, ka mani vienkārši sūta spēlēt boulingu, lai tik ietaupītu savas solārija lapmas...

Nerīkojat tāda veida akcijas, kurās dāvanu katri nevar izmantot tā, kā informācijā uz tās norādīts.

J

Komentāri (5)

O oi 20.10.2010

Tāda pati situācija =(, viņiem ir izdevīgāk lai cilvēki nāktu un terētu naudu, nevis tur vesela rinda stāvēs ar tām dāvanu kartēm. izmetu to ārā...

N Nice 21.10.2010

Es paspeleju boulingu un esmu apmierinata ;) Ko arii jums novelu)

N nadina 27.10.2010

es pat sazvanīt nevaru. ''it kā" visu laiku aizņemts... abi norādītie numuri nav sazvanāmi! gan mobilais, gan fiksētais tālrunis.

S sandris 28.10.2010

nezinu kā ar solāriju, jo es gribēju tieši boulingu paspēlēt, taču no oktobra sākuma jau viss esot rezervēts.
tagad nezinu kur grūst tās dāvanu kartes kopumā par 30 Ls.

bet kad ar paziņām aizgājām tāpat vien pamētāt bumbas bez dāvanu kartēm, bet par naudu, tad izrādijās, ka aizņemta ir mazāk kā puse celiņi, ...vai pareizāk būtu teikt - knapi 1/3 no celiņiem bija aizpildīti., ... bet pārējie, kā paši saprotiet - "tie ir tie pilnie" :D

stulbums.

"plus punktam" sabiedriskais FUJ !
...ja neprot rīkot akcijas un saslēgt līgumus kā sevi cienošai firmai pināktos, tad labāk...ok, ...neizteikšos

A Anonims 30.10.2010

Mēs bijām 29.10.2010 Zelta Boulingā, labi ka sanāca iztērēt tos 2 dāvanu čekus solārijā (kas man ļoti patika), bet stāvējam dzīvajā rindā kādas 45 min. Bet tā jau stulbi, ka jāpiesakās 2 nedēļas iepriekš. Un viss jau bija aizņemts - gan boulings, gan viss pārējais. Un protams visi darbinieki ir stresā, ka visiem jāskaidro viens un tas pats. Tad jau nav jālaiž dāvankartes tādā nominālā, tad jau taisiet 15 vai 20 LVL, vai mazāk tirāža, citādāk sanāk cilvēki iepērkās, bet fiziski viņi nevar izlietot savas dāvanu kartes.
Nepārdomāts.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes