www.sudzibas.lv Plonis Juris ārsta prakse Neprofesionāls ārsts Juris Plonis

Juris Plonis Urologs - Neprofesionāls ārsts Juris Plonis

Urologs Juris Plonis ir ļoti nekompetents, neizpalīdzīgs ārsts - būtu smieklīgi viņu saukt vispār par ārstu. Atnācu pie viņa uz konsultāciju 18.05.2017, un tā kā vajadzēja samaksāt reģistratūrā jau iepriekš par ārsta konsultāciju 36EUR, varēja nojaust par krāpšanu. Ieejot kabinetā Juris Plonis ļoti dīvaini uzmeta aci, it kā nesaprata kāpēc vispār es atnācu. Sāku stāstīt par savu smago problēmu, bet ārsts iesmējās un teica ka smagas problēmas ir tikai tiem kas mirst. Atnesu līdzi visu savu anamnēzi (slimības vēsturi) - kādas slimības pārslimoju pēdējo mēnešu laikā, manas analīzes, cik daudz antibiotiku lietoju utt., taču ārsts teica, ka tas jau nekas, cilvēki arī smagāk slimo. Un spriežot pēc pusgada vecām analīzēm izrakstīja antibiotikas, un teica izmēģināt ja pēc 2 dienām palīdzēs tad jau labi, bet ja nē tad citas būs jāmeklē. Juris Plonis man izrakstīja nopietnas antibiotikas, bez jebkāda izmeklējuma, apskates, viņš neievāca pat vienkāršo anamnēzi, vispār neiedziļinājās manā problēmā! Jautāja par daudz ko - manu izglītību, ar ko nodarbojos utt., bet ne vārda par manu problēmu. Tā arī viss beidzās, un izejot teica, ka gan jau pāries drīzumā! Īsumā - nekādā gadījumā neieteiktu nevienam vērsties pie šī ārsta, jo viņam ir svarīgākas lietas par ko domāt!

I Indulisss 18.05.2017

Biju pie šī krāpnieka! Patiesi neprofesionāls !

A Azik99 19.05.2017

Kur viņš pieņem? Lai zin, uz kurieni neiet. Es kaut kad biju Linezerā, arī tāds nekāds, principā varēju arī nenākt, bet nezinu kā viņu sauc. Man gan apdrošināšana, līdz ar to zaudēju tikai laiku, ne naudu.

I Inguna Zauere 08.03.2018

Mana vīram Plonis taisīja operāciju. Tik neatbildīgu un neiecietīgu cilvēku vēl nebiju sastapusi.Par ārstu Ploni nevar saukt.

S Svetlana Pupchenok 21.05.2018

Man ir jautājums: kāds rezultāts bija pēc operācijas? Bija labi uztaisīta? Un uz ko bija operācija?

A Arseny Dvoinoi 28.04.2018

Лично мой опыт посещения данного врача отличается от того, что написано выше.
Был у него на приёме в Страдыне, доктор терпеливо меня выслушал, ответил на все вопросы, сразу осмотрел меня на узи (аппарат был у него в кабинете). Никакой циничности или чего-то подобного я за ним не заметил. Впечатления от визита остались положительные.
Не говорю, что автор текста обязательно клевещет, всякое бывает, но, мой опыт оказался положительным.

J Jaunais2 13.08.2018

Varu pateikt, kapēc ir negatīvas atsauksmes.
Tapēc, ka dakterim netika iedota nauda uz rokas.
Zinu konkrētu gadījumu, ka šim pašam dakterim tika iedota nauda un attieksme mainījās radikāli.
Diemžēl mums Latvijā ir tāda situācija, ka dakteri gaida no pacientiem naudiņu. Skumji, ka tā...
Dakteri nez kāpēc iedomājas, ka visi pārējie pelna vairāk par viņiem. Bet tā nebūt nemaz nav. Cilvēki sakasa pēdējo naudiņu.
Tās ir spekulācijas uz pacienta veselību.