plink - smekesana

es esmu nesmeketajs..bet man tas liekas nempienemami!taga iki ir pienemts jauns likums pa smekesanu,.so izdomaja regionala parstave.ja tu velies iet smeket tev pa zali ir jaiet jamekle apsargs lai atrakstitos cikos tu sac un pectam cikos beidz,es uskatu ka tas ir ar noluku lai menesa beigas laiku apkopotu un atrastu iemeslu lai atskaititu no algas,vai neizmaksat premiju.drizuma tur nomainisies vadiba un nau ne mazakas nojausmas kas notiks talak,,ja pat apsargs uzdrosinas pajautat ko cilveks tik ilgi dara tolete,,varbut ta vajadzetu par to ari atrakstities??nez ka ir vai darba apgerba(miesnieki,,konditoreja,kravejij) pazali ta drikst staigat?un vai ta nau lieka laika izskiesana!!velu veiksmi visiem kas tur strada!!

K

Z zaptesburka 23.06.2012

Smēķēšana pati par sevi ir lieka laika izšķiešana. Ja darba devēji nevēlas, lai darbinieki ik pēc pusstundas ņem pīppauzes, man viņu viedoklis ir pilnībā saprotams. Ko katrs dara savā brīvajā laikā, tā ir personīga darīšana, bet tad lai to arī dara ārpus darba (pusdienu pārtraukumos un taml.), nevis ņem pārtraukumus darbā.
Kas attiecas uz jautājumu par darba apģērbu, man būtu nepatīkami zināt, ka konditori (vai jebkuri citi pie pārtikas strādājoši darbinieki) tajās pašās drēbēs, kurās gatavo, iet smēķēt un ļauj tām pievilkties ar cigarešu dūmiem - vienalga, vai kādā zālē, vai tualetē, vai pagalmā.