Pļavnieku nami - Kanalizēcija

Lieta tāda jau ka jau divi meneši neesmu normāli savā dzīvoklī mazgajusies! Jo Pļavnieku nami tik sūta un gaidu trubu ko nomainīt!

Zvani cik gribi- vai nu santehniķis viens slims, vai nu pārāk nestandarta truba! materīālu gaida! Gāju runāt a- tur man ūsās smaida un saka lai gaidam! Bet cik var ilgi gaidīt- remonts mājas stāv uz vietas, jo satīrīt pec kāda darba nav iespējams!

Prikols tāds, ka ta mana kanalizācija ir visa nomainīta un ne jau pati es viņu mainīju, bet esot nepareizi ko sataisījuši, tagad ūdens man dzīvoklī nenoiet nekur- nedz tualetē, nedz vannā, nedz kādā izlietnē! Viss ūdens uzkrājas man vannā- arī tualetes! Vīrs var darbā dušā ieiet, bet savu 2gadīgo bērnu, kurš histērija blauj ka grib lielajā vannā, es nevaru ielikt! Jo ūdens stāv un ik pa laikam tik kautkas notek!- ta notecēšana ir pa pilītei sekundē!! Un iedomājieties kāda smaka ir ieejot vai nu wc vai wannasistaba, kur vins stāv! Tā jau minimāli tiek iztērēts!

Iesakiet kur tālāk vērsties lai vienreiz tiktu galā ar šo problēmu!

Dzīvoju nīcgales 46, kur apsaimniekotāji ir Pļavnieku nami!

G

A Autorei 02.07.2011

Šādām radikālām metodēm senie latvieši no savām mājām dzina prom tarakānus, radot tiem neciešamus dzīves apstākļus.Droši vien jūs kāds grib dabūt no dzīvokļa, jo drīz Latvijai būs jauni saimnieki.

G gundega 02.07.2011

Nu tas gan ne, jo ligums noslegts nesen un banka ir ieintereseta lai dzivokli apdzivo un izremonte, lidz atkopsies krize un vares pardot par labu naudu!

A Autorei 02.07.2011

Tieši bankas arī rūpējas par to, lai šie dzīvokļi tiktu jaunajiem Latvijas saimniekiem, kuri drīzumā ieradīsies no saulainās Turcijas.Latvijai gadā būšot jāpieņem 15-17 tūkstošu šo tumšādaino viesu. Ja būsi gudra, varēsi dzīvot ar šiem kopā.