Platt king davies - Krāpnieki

Veicām rēķina apmaksu par mini ekskavatoru. Uzņēmums ir pvn maksātājs kopš 2007. Gada un, tāpēc likās uzticams un drošs. Diemžēl mini ekskavatoru mums nepiegādāja. Uz zvaniem un e-pastiem uzņēmums neatbild.
Nosūtījām vēl vienu pieprasījumu no cita e-pasta, uz kuru, protams, saņēmām atbildi, ka mini ekskavators vēl ir pieejams.
Esiet uzmanīgi un neuzticaties šim uzņēmumam.
Ja vēl kāds ir piekrāpts, lūdzu, zvaniet man uz mob.22345088

Me

hola_amigo 02.04.2019

Valsts policija

Me Mežrozes 06.04.2019

Protams, bijām Valsts policijā un ceram uz tās iesaistīšanos. Ir vēl vismaz viens cietušais. Krāpnieks turpina likt reklāmas google un ss. Ziņoju, lai aptur reklāmas, bet tie tik turpina reklamēties. Ir parādījies vēl viens līdzīgs Lielbritānijas portāls, kas pārdod lauksaimniecības tehniku par ļoti labām cenām. Lapas uztaisītas profesionāli un tikai veicot padziļinātu izpēti, var ievērot, ka visas bildes ir zagtas no citiem portāliem. Esiet uzmanīgi!

Ot Otto Kalniņš 05.04.2019

Es gandrīz pārskaitīju naudu par to pašu ekskavatoru.
Paldies sūdzības rakstītājam, ka paglābos no zaudējumiem

Me Mežrozes 08.04.2019

Labi, ka tā!

Me Mežrozes 06.04.2019

Il Ilona Liniuchiniene 08.04.2019

Sveiki, es biju no LT, un es arī apsolīju no viņiem iegādāties mini ekskavatoru. Kā viss atrisināja? Naudas atgūšana vai preču saņemšana?

Me Mežrozes 08.04.2019

Sveiki!
Mums mini ekskavatoru tā arī nepiegādāja. Šobrīd mēģinām naudu atgriezt ar bankas palīdzību.
Vai Jūs arī pārskaitījāt naudu?

Ma marius ingas 31.05.2019

vai jūs varat man pateikt, lūdzu, otru uzņēmumu 2

Ul Uldis Borisovs 24.05.2019

Un kas mainītos zvanot uz tel. .22345088

Ul Uldis Borisovs 24.05.2019

SS.com teica lai vēršamies googlē, jo no viņu servera tiek ievietotas reklāmas.