www.sudzibas.lv Planta Slikta psihoterapija

Planta, Igors Civako - Slikta psihoterapija

Labs homeopāts, bet ļoti slikts psihoterapeits, uzmanieties! Īpaši sievietēm es neiesaku pie viņa iet, viņš mēģina izraisīt simpātijas, nenoliedzami arī ir simpātisks. Viņš velk terapiju garumā. Gāju pie viņa sakārtot savu ģimenes dzīvi. Visu laiku jūtos ļoti slikti. Pēc tam viņš centās radīt iespaidu ka esmu palikusi un tad pazemoja, radot iespaidu ka esmu vieglas uzvedības sieviete. Mēs ar vīru izšķīrāmies, bet man vēl vajadzēja pēc terapijas pie Igora meklēt palīdzību citur.

ā

S samira 07.07.2016

Īsumā varu pateikt tikai vienu - ja Jums dzīvē iestājies tiešam grūts periods, kas izsit no līdzsvarā un Jums nav kur naudu likt - brauciet ceļojumos, prasiet palidzību tuviniekiem, draugiem, klausieties mūziku, dariet visu, kas ir Jusu spēkos, bet savukārt, ja ir veselības problēmas - tad dodaties pie kvalificētiem ārstiem, pārbaudītās med.iestādēs, bet no šis firmas turaties pa gabalu.

S sniedze9966 14.10.2016

Šeit gaidītās palīdzības vietā Jūs riskējiet dabūt tikai vēl vienu psihotraumu un turklāt par savu naudu!Jūs staigāsiet ilgi un dikti,stāstot savu problēmu,maksājot naudu,bet netiksiet dzirdēti.Manuprāt dakterim ir pašam problēmas ....maigi sakot patīk strādāt ar sievietēm....tas ir arī pretētiski psihoterapijas praksē.

I Iga 18.10.2017

Attieciba uz to ..mani ar paradija no malas kada esmu.un uzbruka ar vardiem.ta ka es atjedzos un patirsam paldies Igoram.ka uztaisija shoka terrapiju.jo negribeju redzet to un paskatities kada maita esmu es pati un ko es gribu no citiem. Ja negrib sevi saprast un grib tikai to ka domas sakrit ar pasa domam.nja..bet ja negribat dzirdet patiesibu kapec vispar pie tadiem ejiet? Es 2 nedelas malu vel ko vina man teica.ka pasniedza manu dzivi.un sanemos.mainījos.apraku veco cikatuli un depresivo es.un nu es atceros katru reizi ko vins man teica par manu butibu..un tas man nelauj atkal iekapt depresija un skumt.pasai jasaredz lietas.neviens ta pat vien neiet prom.neieniat un neatbalsta.tu nevari prasit to no citiem ja pati nesniedz...

ā Ārste Ilze 26.11.2017

Šoka terapija bija arī ar mani un es to sapratu... Tikai iespaids viņam bija radies pilnīgi nepareizs, diemžēl... To kura nekliedz uzreiz, nevajag momentā taisīt pēc saviem ieskatiem par kādu konkrētu tipāžu. Tāpēc arī vēl tagad saku slikta psihoterapija!Es vēl tagad maļu visu to ko pateica man Igors. Un zinu pat kā radās viņa kļūda iespaidā par mani - runājām par vīru saistībā ar darbu un viņš man pajautāja - varbūt vīrs ir muļķis - uz šo jautājumu atbildēju kontekstā sakarā ar darbu, teicu ļoti gudrs. Bet es atvainojos, ģimenes dzīvē viņš ir ne tikai muļķis, bet gan idiots! Tāpēc Igora šoka terapija galīgi nebija mērķī. Pēc viņas neatceros tās brīvdienas... Garīgās mokās un sāpēs pavadītas. Tā kā ļoti cienījamā Iga, labi ka par tevi bija pareizs priekšstats radies, lieliski, Tev bija terapija mērķī, bet mani tā traumēja sakroplojot dzīvi un turpina traumēt vēl tagad,jo nevaru par to nedomāt. Vienīgais par ko paldies, par to protu cīnīties ar depresiju, bet mērķis atvērt vīram acis uz viņa meitas meliem un saglabāt ģimeni bija galīgi garām,diemžēl

ā Ārste Ilze 26.11.2017

Bet par to prom iešanu piekrītu, tāpēc arī esmu prom ar kopējo dēlu jau 5 gadus un atgriezties negatavojos, jo tikai manai bijušai audžu meitai bija taisnība vīra acīm, pārējie arī mani draugi un vecāki visi tikai Maijinu apmeloja, tāpēc ir ļoti skaidri redzams ka ne jau man, bet gan kādam citam cilvēkam bija vajadzīga šoka terapija, un es ļoti gribēju saglabāt ģimeni, kurā biju pati ieguldījusi tik daudz... To gāju meklēt pie Igora, jo dzīve kopā ar ģimeni bija man kļuvusi par mokām, tāpēc arī biju prom un gatava veidot draudzību ar citiem vīriešiem, tikai vēl tagad traucē man to tas kas skan galvā, Igora teksts - zenscina kotoraja resila izmenits mužu, da, no tolko pocemu? Pamēģiniet Iga no sāpēm un apvainojuma 3 gadus paraudāt nesaprasta, varbūt Jūs arī ietu prom..?

ā Ārste Ilze 26.11.2017

Bet cienījamā Iga, vai Tu tikai neesi Maija, vai arī cita ar Gunti saistīta persona, ļoti tendenciozas tava teksta beigu rindas... Izskan kā pārmetums ko bieži pilnīgi nevietā dzirdēju no bijušā vīra