www.sudzibas.lv Pizza House Nekvalitatīva ēdienu piegāde

Pizza House - Nekvalitatīva ēdienu piegāde

Esmu ļoti vīlusies http://www.pizzahouse.lv/ : - Pasūtījumu pieņēmēji nesaklausa visus pasūtījumus, atveda 3 nūdeļu porciju vietā piegādāja 2, dēļ kā kāds palika bez pusdienām - Pica sadegusi (pilnīgi melnas maliņas) - Solīja būt 12.00, piegādāja 12.50 - "Taisi pats" picai nav pieejamas visas sastāvdaļas - Ēdampiederumu nav, salvešu nav

B

A Alexander 14.09.2012

Pirmkārt atveda 4 porcijas Wok. Otrkārt piegādāt lūdza līdz 13 nevis uz 12. Treškārt vajadzētu vispirms izdomāt pirms sūta, citādi 15 minūtes mēģināt saklausīt kādas gaļas ar kādām nūdelēm ir vajadzīgas ir diezgan neērti. Ceturtkārt nevienam vēl nav radušas problēmas ar mājaslapas "Būvē pats" sadaļu. Un piektkārt...lūdzu pasūtiet iepriekš vismaz kadu laiku, jo ir arī daudz citu pasūtījumu un ja Jūs vēlaties 3 picas un 4 vai 5 Wokus dabūt laikā, esiet saprotoši...kamer pa telefonu pasūtat 15 minūtes un kamēr tas tiek pagatavots... Un vēl mēs strādājam no 11. Nezvaniet 10.30 un 10.50, darba laiks ir norādīts mājas lapā. Jauku dienu Jums.

L logistikis 14.09.2012

pizza house - uvažuha par komentāru - karoče, pirmkārt - klients pats ir debīls, mēs tipa visu izdarījām OK,
otrkārt - nezvaniet mums tad un tad !
treškārt - mēs esam superkrutaki! mums tādi klienti da ručkai:)))
šo komentu jāieliek apmācības kursos KĀ NEVAJG komunicēt ar klientu!
saška - flag tev v ruki! un daudz klientu:))))))))))))
vēlrei piza house mārketingam - respect par šo komunicēšanu:)

Z zaptesburka 14.09.2012

Jā... piekritīšu logistikim.
Pieņemu, ka Alexanders nav uzņēmuma pilnvarots runasvīrs, tikai ne pārāk apķērīgs darbinieks, kas pats pēc savas iniciatīvas te aizstāvās, kāpēc sačakarējis pasūtījumu. Katrā ziņā gribētos domāt, ka šie apvainojumi pret klientiem nav uzņēmuma atbilde.
Visus tos "pirmkārt, otrkārt utt...", protams, varēja, minēt - kā pašiem savu vainu mīkstinošus apstākļus, pieklājīgā formā paskaidrot, ka tā nu gadījās, un ļoti žēl par to. Bet ne jau aizvest cilvēkiem slikti izpildītu pasūtījumu un, kad tie pauž neapmierinātību, sākt viņiem vēl "braukt virsū", kā šķiet, dažos punktos pilnīgi bezjēdzīgi.
Ar tādu darbinieku attieksmi šim ēstūzim diez, vai izdosies piesaistīt un noturēt īpaši daudz klientu. Labs iespaids nerodas.

Z zaptesburka 14.09.2012

Ja sūdzību būtu rakstījis konkurents, tad kādā sakarā Alexanders tam atbildējis? Jo cik saprotu, gan sūdzība, gan atbilde ir par konkrētu pasūtījumu, kas reāli ir bijis.
(Tas viss pieņemot, ka šis Alexanders arī nav konkurents, par cik viņa atbilde ir tas, kas patiešām rada sliktu iespaidu par PizzaHouse).

B Burkāns 14.09.2012

Neesmu gan konkurents. Esam pasūtījuši iepriekš, jā, tad problēmu nebija, bet runa ir par konkrēto pasūtījumu.

B baktērija 14.09.2012

Man ir aizdomas, ka te darbojas tāds vienādojums:

Alberts=Alexander

:DDDDDD

M MercedesBenz 14.09.2012

Aleksandr, pirmkārt pakalpojumu sniegšanas sfēra ir tā vieta, kur klientam jāpielāgojas. Ja piedāvājat pasūtījumu pieņemšanu pa telefonu - ieplānojiet laiku klienta uzklausīšanai. Ja Jums ir neērti komunicēt ar klientu veselas (!) 15 minūtes - nepieņemat pasūtījumus pa telefonu, bet tikai internetā.

Otrkārt, ja jau Jūs solat konkrētu piegādes laiku - izpildat precīzi un laikā, nevis attaisnojaties ar to, ka klients nav pieprasījis no Jums parakstu par piegādi konkrēti pl. 12.00.

Treškārt, ja Jums sagādā problēmas pasūtījumu veidošana, izveidojiet standarta komplektus un nepieņemat neko citu. Un katru reizi, kad klients vēlas sev individuālo pasūtījumu - nolasiet viņam lekciju, kad un kas viņam ir jāidomā, lai Jūs varētu viņu apkalpot. Tas noteikti piesaistīs plašu klientu auditoriju.

Ceturtkārt, ja citiem klientiem nebija iepriekš problēmas, tas nenozīmē, ka tās neeksistē, Jums derētu pieķerties problēmu risināšanai, nevis aizbildināties ar citiem gadījumiem.

Un piektkārt, ja jau jūs ceļat klausuli, tad vismaz nepārmetat klientam zvanīšanu ārpus Jūsu darba laika, galu galā klienta zvans ar pasūtījumu Jums nodrošina Jūsu algu. Lūdzu informējiet klientu par savām problēmām ar pasūtījuma pagatavošanas laiku telefona sarunas procesā, vienojoties par piegādes laiku. Tas būtu korekti un daudz pieklājīgāk, nekā nevis post factum Internetā aizrādīt klientam, ka viņš pats nav sapratis, no kā sastāv Jūsu ikdienas darbs.

Novēlu Jums arī Jauku dienu un daudzkārtējo vadības pateicību par apmierinātajiem klientiem!

Z zaptesburka 15.09.2012

Albert, un arī nekāds džentlmenis neesi, ja tā runā ar sievietēm :D Tev burkāns kaut ko apvainojošu pateica, ka sāc mētāties ar lamuvārdiem, sauc par "lohu"?
Var jau būt, ka aiz tā, kāpēc atvests nepilnīgs pasūtījums un pica apdegušām malām, pie tam vēlākā laikā, slēpjas kāds neparasts un interesants stāsts. (Vispār gan tādā gadījumā darbinieki paši varēja atvainoties par kavēšanu un paskaidrot, bet, acīmredzot, viņi to uzskata par normālu lietu, un pircējam vajadzētu būt bezmazvai pateicīgam, ka viņam vispār ko aizved). Tomēr, ja Burkāns izvēlējās vienkārši paust šeit savu vilšanos par PizzaHouse darbu, neredzu, kāpēc lai tas netiktu šeit darīts. Tāda jau ir jēga šīm sūdzībām, informēt citus par to, kur (vienalga, kādu iemeslu dēļ) preces un pakalpojumi tiek sniegti nekvalitatīvi vai nepilnīgi.