www.sudzibas.lv Pitstop Serviss Nemaksā un meklē muļķus

Pitstop serviss - Nemaksā un meklē muļķus

Neejiet strādāt uz šo servisu, sola zelta kalnus, bet beigās paliec bezmaz vai parādā.Alga aploksnēs, kuras arī nevienmēr iedod. Pārbaudes laiks nedēļa (20% no padarītā), pēc tam sola 40%, bet patiesībā pēc nostrādātās nedēļas bez iemesla atlaiž, un meklē nākamo lētticīgo!

V volvo1 29.03.2016

Visiem mehanikiem .Neejiet uz so servisu stradat. mksa 40% ,ja paveicas .Alga aploksnes .Pirmais menesis Parbaudes laiks.

Padarito darbu izverte pec saviem uzskatiem. Par vienu un to Pasu cenu darba klasts izaug neaptveramas robezas.Rezultata alga netiek izmaksata vispar. Visi ieprieksejie mehaniki ir bijusi vai nu dzeraji vai mulki.
Padarita darba kvalitati nav iespejams sasniegt.
Esiet uzmanigi. Sai servisa cilveki strada ne vairak ka divas nedeljas. Sola zelta kalnus un tad piekrapj. standarta shema.