www.sudzibas.lv Pirts Nr.1 Slikts serviss

Pirts Nr.1 - Slikts serviss

Ieteiktu uzņēmumam ar steigu nomainīt darbinieci - kundzi gados - kas strādā par administratori. Ja reiz kādam vajag turēties pa gabalu no klientu apkalpošanas, tad šī Dāma tāda noteikti ir. Acīmredzamas valsts valodas nezināšanas dēļ sabojāja brīvdienas vakaru, jo kundze nav sapratusi, ko viņai jautā, piesakoties telefoniski uz masāžas pakalpojumu. Pieteicām masāžu 2 cilvēkiem uz vienu un to pašu pulkstens laiku. Taču, kad ieradāmies pirtī nr.1, šī kundze agresīvā tonī, runājot pa pusei latviski, pa pusei krieviski, paziņoja, ka mums pieraksts veikts katram uz savu laiku, un viņiem tak vispār ir tikai 1 masieris (ko pa telefonu, protams, nevarēja pateikt, jebšu skaidrs, ka nesaprata, kādu pakalpojumu vēlamies saņemt un ko viņai jautā) . Vēl jo vairāk - tā vietā, lai atvainotos par pārpratumu, kas acīmredzami radies tādēļ, ka kundzei ir lielas problēmas ar latviešu valodas saprašanu, kundze izvalbītām acīm un bļaujošā tonī vainoja mūs, ka mēs, redz, kā cilvēki, kas nekad iepriekš šajā iestādē neesam bijuši, neuzminējām, ka viņiem ir tikai viens masieris. Nu, paldies par kūkām. Nekad šajā iestādē savu kāju vairs nespersim.