www.sudzibas.lv Pirktukas Ļoti slikts serviss

Pirktukas UAB - Ļoti slikts serviss

Prece internetveikalā neatbilst norādītajam, sazināties ar veikalu var tikai ar e-pasta palīdzību un atbildi uz e-pastu saņemt var tikai pēc pāris dienām. Lapā norādītais kontakttālrunis neeksistē. Preci itkā ir iespējams atgriest, bet par to būs jāsamaksā vismaz 16 eiro, līdz ar to tas neatmaksājas. Apkalpošana zem katras kritikas. Nepērciet šajā veikalā neko, jo būsiet zaudējis gan laiku, gan naudu, gan arī savus nervus.

P Pirktukas Support Pārstāvja atbilde 06.12.2017

Labdien!
Izskatot konkrēto sūdzību, vēlamies informēt, ka tā neatbilst patiesībai. www.pirktukas.lv ir norādīts saziņas e-pasts- [email protected]; telefona nr. +37064158597, sazināties iespējams arī darba laikā online čatā ar mūsu darbinieku mūsu mājaslapā.
Sadaļā "Informācija"- "Pirkuma atgriešana" atrodama informācija par atgriešanas kārtību. Preces izmēru maiņa, vai pirkuma atgriešana iespējama 14 dienu laikā no preces saņemšanas. Preci iespējams nogādāt mūs birojā ar kurjeru vai Latvijas Pastu. Latvijas Pasta mājaslapā minēts, ka sūtot paku (maisu) svarā līdz 5kg, sūtījuma summa uz Lietuvu ir 5,17 eiro. Līdz ar to minētie 16 eiro neatbilst patiesībai.
Nākot pretī klientiem, mēs esam ieviesuši jauninājumu- mainot izmēru, mēs piedāvājam bezmaksas maiņu. Preci no klienta paņems kurjers un nogādās mūsu birojā.
Mums ir svarīgas klientu atsauksmes un atgriezeniskā saite. Šajā gadījumā mēs atvainojamies klientam par radušajām neskaidrībām un nesaprašanām. Cerot uz sadarbību. www.pirktukas.lv administrācija.