www.sudzibas.lv Pirktmetalu.lv / SIA"Perfekto Group" Piegādā neatbilstošus materiālus, par kuriem bijusi apmaksa

Pirktmetalu.lv / SIA"Perfekto Group" - Piegādā neatbilstošus materiālus, par kuriem bijusi apmaksa

Pieprasītas preces minētajā uzņēmumā, uzņēmums sniedz atbildi, ka preces ir pieejamas un atsūtīts piedāvājums ar precēm un to markām, kas atbilst nepieciešamajam projektam. Piedāvājums apmaksāts un piegādāts, bet piegādāts cits materiāls-neatbilstošas markas metāls. Uzņēmums atsakās mainīt preci, aizbildinās ar dažādiem iemesliem. , piemēram: "tika atvests tas kas bija uz vietas, jo šo var ātrāk saņemt", klaji ignorē faktu, ka apmaksāts cits produkts. Piedāvā veikt dokumentos izmaiņas, bet ne produkta apmaiņu, nemaz nerunājot par Cenas starpības atmaksu. Nerekomendēju iepirkties šajā uzņēmumā, vai ievērojiet lielu piesardzību.