pineapplestudios.lv - Foto

Ir viņiem tāds slinks fotogrāfs kurš nepalidzes ja pat ir redzams ka kadrs varbūt labāks, ja mazliet kaut ko mainīt.Un ar photoshop nemak strādāt vai negribēja. Tā kā vajag tagad labot. Pa ko samaksaja?Vārdu neatceros, bet tas bija vīrietis +- 40 gadiРаботает один ленивый фотограф +- 40 лет, имени не помню.Не посоветует как лучше сфотографироваться и потом фото в фотошопе не обработает как полагается.Сиди потом доделывай, свет выравнивай, торчащие пряди стирай и тд.

T

A asedza 17.12.2014

Man bija pieredze ar šo pašu iestādi, tikai citu fotogrāfi(jauna meitene). pilnīgi neiesaistījās fotografēšanā- pozās un idejās. Nu, jūs nostājaties kā gribat, es pabildēšu! Piedodiet, man, cilvēkam, kas pirmo reizi ir uz fotosesiju, īsti nezināju, kur likt rokas, kur skatīties... Es uzskatu, ka īstam fotogrāfam ir jāpasaka priekšā, kā labāk, iedrošināt... bet tas jau tikai mans viedoklis. Vai es ietu vēlreiz pie viņiem? -Nē!!!

Ausainītis 17.12.2014

asedza, tas bija kailfoto? Parādi mums arī!

A Annelle 11.03.2015

Tā kā pati esmu fotogrāfe, tikai citā sfērā, ieinteresēja šī sūdzība. Gribēju vairāk ieteikt, nekā apspriest tieši sūdzību, (Atvainojos) No sākuma teikšu, ka cilvēkiem kuri profesionāli fotografējas vienmēr ir jāzin kā nostāties, kur likt rokas, kur skatīties u.t.t. pašiem. Tas tiek ņemts vērā profesionālisma ziņā. Profesionālajā fotogrāfijā vis notiek tieši tā. Bet tas ir tikai piemērs, centos paskaidrot kā tas notiek, lai saprastu to, ko vēlos teikt tālāk. Salonos kuros fotografē parastus cilvēkus jābūt visam otrādāk. Labi fotogrāfi vienmēr pabrīdinās Jūs, ja bildē kautkas neizskatīsies pietiekoši pievilcīgi un palīdzēs jums atbrīvoties, izdomāt pozas un stilu kāds labāk piestāvētu Jūsu individuālismam. Ja vēlaties bildes, kuru dēļ tiešām būs vērts maksāt un tērēt laiku, nemeklējiet kautkādus 40 gadīgus klasisku salonu fotogrāfus. Ko tur daudz orģinālu var izdomāt četrās sienās? Jūs atstās ar fotogrāfiju sēriju, kurā visas bildes būs, nu, teiksim daudzmaz vienādas. Pameklējiet caur soc. tīkliem un mērķējiet uz jauniešiem. Tagad bez maz vai iestājusies jauna foto ēra pār kuru valda jaunieši. Viņu ir daudz un viņi ir talantīgi. Varbūt viņiem nav salona, noteiktas sfēras diploma un priekš vecākiem cilvēkiem tā - zolīduma sajūta -, bet Jūs noteikti atradīsies internetā viņu portfolio un ko vairāk vajag, kā skaistu bilžu piemēru redzēt savām acīm? Es vadu arī foto blogu un tādēļ bieži pētu šādus jauniešus un varu izteikt kā piemēru vienu no manis visvairāk apbrīnotajiem, divi jaunieši, ievadiet google - evsuvdo - un apskataties, kā piemēru un salīdziniet ar tām pelēkajām salonu bildēm. Protams es nesaku, ka tagad jebkurš 40 gadīgs cilvēks ir slikts fotogrāfs, nekādā gadījumā! Taču vismaz Latvijā šie cilvēki ir iesprūduši lielākoties 90-to stilā, bet laiks iet uz priekšu, fotogrāfiju unikālisms arī. =)

A Annelle 11.03.2015

P.S. Atceraties, ka foto sfērā nav svarīgs diploms, savs salons un zolīds izskats, bet gan talants, kreatīvisms un komunikācija. Lai veicas!