www.sudzibas.lv Pine Būve Nepieņemami zema darba kvalitāte, dažāda veida iekšējie darbi

Pine Būve - Nepieņemami zema darba kvalitāte, dažāda veida iekšējie darbi

Caur SS.com atradu meistaru brigādi, kuru vadīja Kristofers, vēlāk izrādījās, ka viņam ir uzņēmums Pine Būve SIA vai līdzīgs. Viņu brigādē strādāja meistari ar nepieņemami zemo darba kvalitāti. Meistariem tika uzdots uzdevums veikt iekšējo apdari - rezultātā:
- pēc viņu darbiem sienas mājā kļuva ļoti netaisnas, neskatoties, ka viņi veica špaktelēšanas darbus (pat pēc apmetējiem, kas veica darbus pirms šiem "meistariem" sienas bija krietni līdzenākas.
- reģipsa profils uz griestiem tika stiprināts ar 1.5 un vairāk metru attālumā un šķībi, ka pēc reģipsa piestiprināšanas bija 2 cm uz 2 metriem diference.
- bija caurdurta tvaika barjera vairākos desmitās vietās, kaut gan tika brīdināts par to, cik tā ir svarīga.
- virkne ar citām nepieņemamas kvalitātes lietām, kuras varēšu izstāstīt, ja vajadzēs.
- brigādē strādāja tādi darbinieki, kā Aleksandrs un citi, kas lietoja alkoholu un ne tikai. Skaidrs, ka darba kvalitāte bija attiecīgi zemā līmenī.
- gandrīz 2 mēnešu laikā bija daudz solīšanu pabeigt un uztaisīt kvalitatīvi man mājas iekšējo apdari, taču nekas tā arī nebija izdarīts - nācās atrast un maksāt atkārtoti citai brigādei, kas pēc tam patiešām veica darbus kvalitatīvi.

Ļoti rekomendēju uzreiz sūtīt tālāk no jūsu objektiem Kristapu un viņa kompāniju, kas neprot neko darīt un tikai daudz stāsta. Lai identificētu šo zemākās kvalitātes darba veicējus, lai neviens vairs nenokļūtu manā situācijā, dalos ar Kristoferā kontaktiem. Ja gadījumā viņš nomainīs savu numuru, te ir viņa mašīnas numurs le-887 (Land Rover Discovery) .

Sirsnīgi rekomendēju atturēties no jebkāda veida komunikācijas ar šo neuzticamo cilvēku, jo ne viņš, ne viņa brigādes ar lielu pieredzi, neprot būvēt neko!

D