www.sudzibas.lv Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Liepājas nodaļa Krāpšana, slikts serviss. Rupjības, slikta attieksme pret klientiem

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Liepājas nodaļa - Krāpšana, slikts serviss. Rupjības, slikta attieksme pret klientiem

Pārbaudiet uzmanīgi visu, ko parakstāt ŝajā iestādē. Izvēlējos nerakstīt savu tautību pasē, bet viņi tik un tā man uzrakstīja. Bet es neteicu ne ko par savu tautību, bet man uzrakstīja - krieviete, speciāli. Bet es neesmu krieviete. Kad gāju ar viņiem strīdēties, viņi teica: Pati vainīga, ka parakstīja dokumentu, bet es taču 2 reizes teicu, ka nerakstiet tautību.?! Un es runāju latviski.
Внимательно читайте, все что подписываете в Лиепайском департаменте. Так как плохое зрение не увидела, что инспектор умышленно поставила мне -русская. Это просто дискиминация , зачем делить людей, кому-то это выгодно наверное. Узнала, что не я одна такая. Знакомый, он узбек, тоже сказал, не писать национальность, но ему тоже написали что русский. Ятак понимаю, всё это делается умышленно. Всё это делается только в Лиепае.

A Aivis,1966 03.03.2023

Ko žēlojies?Vai tev ir Latvijas pilsonība?Vai proti latviešu valodu vismaz 2 līmenī?Un kāpēc tad jaslepj savā tautība?Vai esi spiedze?

S siv1401 04.03.2023

Es, starp citu, brīvi pārvaldu.

S siv1401 04.03.2023

Un bez manas gribas viņiem nav tiesību norādīt manu tautību. Tas ir likums. Un, starp citu, es neesmu krieviete. Tas ir etniskā diskriminācija.

Un pilsonība man arī ir

Good Intentions 04.03.2023

Vienmēr jāparbauda, ko paraksti pat pēc sarunas, kur itkā viss izrunāts.

Good Intentions 04.03.2023

Glorija Grevcova arī "neskatijās", ko paraksta.