www.sudzibas.lv Pilots Winter 21 Ziemas logu šķidrums

Pilots Winter 21 - Ziemas logu šķidrums

Vakar 05.01.2016 braucot kopā ar ģimeni no Dobeles uz Rīgu nopirku veikalā ziemas logu šķidrumu - Pilots Winter 21 . Izbraucot no Dobeles , domāju jānotīra auto vējstikls - uzsmidzinu uz loga to šķidrumu , kaut kā to logu atmazgāju ar 5 smidzināšanas reizēm , beigās šķidrums piesalst pie stikla un tik pēc kādām sekundēm 20 , kad es biju uzgriezis auto sildītāju līdz galam un tikai uz logu , tas logs atkusa + nerunāsim par to ka logu slotiņas , auto haube , auto priekšējie sānu logi un ap šķidruma smidzinātājiem viss pārklājās ar zilu ledus kalnu kristāliem . (logu slotas manam auto jaunas , pirku ar vakar pa 8 eur gabalā) Šādi te ar apsaluša šotkām un logiem kkā aizmocījos līdz Rīgai , atpakaļ ceļā nervi neturēja , devu sievai lai brauc atpakaļ . Saku uz vienības gatves sievai ,piestāj Maximā - iešu nopirkt šņabi ,ši saka ,kas tu traks sākt dzert pusdienas laikā , pagaidi vismaz līdz vakaram :D Īsumā nopirku 0.5 L lētāko šņabi , ielēju to pudeli pietā sasodītā logu šķidruma un braucām mājās ar tīru neizsalušu vējstiklu ... Tā lūk man gāja ar šo mēsla šķidrumu , rakstu lai arī citi neuzķeras uz šo šķidrumu . Jauku jums visiem šo dienu un neaizsalušsu auto vējstiklu :)

Dr DooM 06.01.2016

Re kur foto

L LVpilsonis 06.01.2016

Ar Maximas šķidrumu tas pats, sasala pie -12. Pirku Ventspilī.

Dr DooM 07.01.2016

Šis