www.sudzibas.lv Pikets - Streiks Protests - streiks

Pikets - Streiks - Protests - streiks

lai kaut ko panāktu ir vajadzīgs vienots pikets iziet ielās vienā un tajā pašā dienā vissiem reizē visu nozaru pārstāvjiem, skolotājiem, skolniekiem un studentiem, ārstiem un medmāsām, Policistiem un armijas spēkiem, ārodbiedrību pārstāvjiem, pension
ariem, krieviem un Latviešiem jo tā ir mūsu zeme un mūsu Valsts - un mums pašiem jāizcīna sava labklājība un pārticība - Eiropa un citas Valstis Latvijai palīdz tikai un vienīgi savās interesēs un domā tikai par savu peļņu.u.tt. u.c. tikai tad ir sagaidāms rezultāts. Kāpēc bagātie nodokļus maksā pēc tam, kad savus ienākumus ir patērējuši - Izlasiet Grāmatu "Bagātais tētis Nabagais Tētis" Bagātie nosākuma nopelna, tad tērē algās, rēķinos, ŗestorānos, ceļojumos u.c. definējot tos par izdevumiem - un tikai tad kad ir patērējuši no pārpalikuma samaksā nodokļus.

P

Komentāri (3)

Z zeitgeist 01.12.2009

Datumu vissi zina...
Brīvību 1990.gadā mēs izcīnījām!
Tagad ir jāizcīna sava labklājība!!!

Z zeitgeist 01.12.2009

Davaj uzrikojam streiku! ATKARTOSIM 13. JANVARI!!!

D duhvremeni 01.12.2009

Mans pacietības mērs ir pilns ES IEŠU Cik var sist savas kabatas uz mazāk aizsargāto un trūcīgāko rēķina!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes