LV RU

PII Zilīte - Auklīte

Katru rītu dodoties uz bērnu dārzu mūs sagaida netālu no vārtiem pīpējoša auklīte, ejam zaķīšu grupiņā kurā strādā šī auklīte, vai tas tā ir normāli, ka nopīpējusies auklīte ņemas ar manu bērnu😡manam bērnam jau no bērnudārza gaitām jāmācas pīpēšana. Un vai tiešām nevar pieņemt nepīpējošus darbiniekus tas ir tomēr bērnudārz.

Komentāri (18)

Jimmy Darling 23.09.2020

Nebūtu produktīvāk, ja jūs šo aizrādījumu izteiktu pašai auklītei?

A Arnita Goģee 23.09.2020

es pat ievilktu...ne jau to ko vinja piipee,bet pa...

Vagons Komā 23.09.2020

Ea gan uzpīpētu zālìti

G gadalaiks 23.09.2020

Tā auklīte pūš cigaršu dūmus bērniem sejā ? Vai liek bērniem pašiem smēķēt?

Jau pavisam aptrakukši - kāda jums daļa, ko dara auklīte savā brīvajā laikā?

Un jā, ja tiešām jums tas neienāca prātā, tad nevar pieņemt darbā par auklīti, ko vien vēlās, jo darba spēks Latvijā trūkst vai arī nav gatavs par attiecīgo samaksu strādāt. Tapēc pieņem tos, kas piesakās.

Bez šīs auklītes nebūs bērnudāza grupiņas, vasrfēsiet bērnu pati mājās pieskatīt vai maksāt auklītei par pieskatīšanu, kas, protams, ir labāk, bet arī 3-4 reizes dārgāk kā dārziņš.

Jimmy Darling 23.09.2020

Piekrītu, pie tam auklīte smēķēja netālu no vārtiem un pirms darba sākuma.

N [email protected] 23.09.2020

Kurā vietā rakstīts ka pirms darba,tas notiek darba laikā.gadalaiks var redzēt ka tev nav bērnu.ka ar tādu attieksmi izturies pret lietām kas maitā bērnus.tik pat labi var stāvēt kāds mētelīšu virinātājs un virināt mēteli tas tak aiz vārtiem brivais laiks ne viss forši.

Jimmy Darling 23.09.2020

kāds te sakars ar mēteļu virināšanu?vai mētelīšu virinātājs ir jūsu auklīte?virināt mētelīti ir nelikumīgi, bet auklītei smēķēt gan ir atļauts.vai arī, kā minēja iepriekšējais komentārs, pieņemiet sev darba auklīti,kura būs bez kaitīgiem ieradumiem.

Jimmy Darling 23.09.2020

Runa ir par konkrētu personu, nevis kaut kādiem cilvēkiem,kas stāv aiz vārtiem un atkal tas pats jautajums, kāpēc neizteicāt aizrādījumu auklītei? bija jāskrien uz mājam,lai pasūdzētos internetā, kur auklīte sūdzību neizlasīs?vai kādam citam bija jāizlasa un ,jūsu vietā ,jāiet skaidroties ar auklīti?

N [email protected] 23.09.2020

Pīpēt sabiedriskā vietā ar nedrīkst un bērnudārs ir sabiedriska vieta,jums izskatās klibo loģika,izlasiet tekstu un apdomājiet kas ar ko domāts pirm rakstat slima suņa murgus.izskatas ka kādam patīk sēdēt mājās un ar visiem diskutēt.privātās dzīves nau nju bēdīgi.

H Helsu 23.09.2020

Jebkura darba vieta, darbiniekam pienakas pauze. Ja vina personigajas drebes atstajot bernudarza teritoriju aiziet uzpipet nav isti parkapums. Smekesana pati par sevi ir kaitigs ieradums, bet ta jau pasa cilveka izvele.

Jimmy Darling 23.09.2020

slikti, ka tik drosmīga esat tikai internetā, bet dzīvē, pat bērna veselības labā, nevarat auklītei aizrādīt.

N [email protected] 23.09.2020

Tad jau arī var aiziet tālāk nsvis pie bērnudārza.Internetā izskatas ka tas drosminieks esi tuJimmy jo sēdēt visu laiku sūdzībās un vidus gudri mācīf un noniecināt var colvēki bez personīgās dzīves,novēlu tev sākt dzīvot ārpus neta.un kamtad šis portāls domāts...?🤔un otrām kārtām kā rakstīju mans bērns iet tajā grupiņā un man nevajag lai viņam mana aizrādījuma dēļ būtu jācieš.

H Helsu 23.09.2020

Ir starpiba, ko drikst darit, kaut jusuprat tas nav smuki un ko nedrikst darit likuma zina. Arpus bernudarza teritorijas, ja vina pipe un nepus dumus seja jums vai citiem tad vina neko neparkapj. Un jusu komentesana kuram te ir dzive vai nav galigi nav vajadziga, tas ka mes nesudzamies par katru lietu kura mums nepatik nenozime ka mums nav dzives 😁

N [email protected] 23.09.2020

Varbūt kādam likumi jāpalasa.🤔jā jūs nesūdzaties jūs vienkārši sēžat šajā portālā un nesiet ārā smadzenes cilvēkiek,gribu un sūdzos,nau jābāž savs deguns visos caurumos,var savu viedokli paturēt pie sevis.

Jimmy Darling 24.09.2020

Nākamreiz, kad mani kāds neapmierinās, tā vietā, lai pieklājīgi palūgtu vai aizrādītu, skriešu sūdzēties anonīmi internetā, kur varēšu strīdēties ar anonīmiem lietotājiem. Jums ir tikpat daudz laika,cik mums, ja varat sēdēt un atbildēt, gandrīz uz katru komentāru. Ja negribat dzirdēt svešu viedokli, tad turiet arī savu pie sevis.

G gadalaiks 24.09.2020

man ir bērni, mans vecāku pienākumums ir iemācīt, kas ir kaitīgi un kas nē. Auklītei pienākums ir pieskatīt bērnus. Ja viņa to dara labi, manis pēc, lai pa vakariem strādā uz Lienes ielas, filmējas porno, 5dienas un 6dienas vakarus pavada dzerstoties vecrīgā, ir intīmās attiecībās ar citu sievieti, pie nosacīcijuma, ka uz darbu ierodas adekvātā stāvoklī un darbojās ar bērniem (nevis "sēž" telefonā).

Beidziet baidīties no reālās pasaules, labāk, lai bērns no jums uzzina par slikto un kaitīgo pasaulē, nevis no saviem vienaudžiem.

Savukārt, ja jūs nevēlaties ar saviem bērniem runāt par reālo pasauli, bet gribat nodrošināt viņam vai viņai pasaku burbuli, tad ņemiet privāto auklīti šķistu jaunavu vai mūķeni vai nu kas jums liekās pieņemami.

Arkukušjans 23.09.2020

Pirms un pēc darba laika šī persona ir privātpersona, auklīte viņa ir tikai darba stundās. Ko viņa dara pirms un pēc darba, kaut striptīzu dejo, nav Jūsu darīšana.
Gan jau, ka nomazgā rokas...

N [email protected] 23.09.2020

Es atvainojos nevienā teikumā nebija rakstīts ka tas ir ārpus darba laika. nē ir darba laikā

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes