www.sudzibas.lv PII Saulainie Austriņi PII interesē tikai peļņa

PII Saulainie Austriņi - PII interesē tikai peļņa

Gribēju padalīties ar pieredzi par PII SAULAINIE AUSTRIŅI. Kā PII iespējams nav tā sliktākā vieta kā arī audzinātājas ir mīļas, bet jaunas bez pieredzes bērnu audzināšanā. Bet stāsts ir par pašu īpašnieci - Ingu Austriņu, kura arī bieži manāma kā audzinātāja. Šai personai, diemžēl tikai vienas intereses - peļņa. Ja Jūsu bērns nokļūs slimnīcā ar ROTA vīrusu, kuru 99% ieguvis bērnudārzā, Inga Austriņa Jums nejautās vai ar bērnu viss ir kārtībā, bet gan tikai atgādinās, ka šodien ir jāmaksā par bērnudārzu, ja nesamaksāsi, tad rīt vari nenākt. Tajā brīdī manuprāt vecākiem tomēr svarīgāka ir bērna veselība, nevis Ingas rēķini. Kā arī jāmaksā ir par visu, ja vēlies maksāt tikai par bērnudārzu, tad Jūsu bērns nedrīkstēs ne dziedāt, ne dejot, ne izglītoties. PII nav izglītības iestāde, tā ir bērnu pieskatīšanas iestāde, kurā ja esi gatavs piemaksāt, tavu bērnu arī paskolos. Naudu šeit prasa par visu, pat par to, kas jānodrošina pašai PII.

E Es tevi atradisu loh 05.08.2017

Saulainie austriņi nav nemaz tik saulaini, drizak tads viegli apmācies. Apmēram 15m/s veja brāzmas.

M M3 03.12.2020

Bet arī vadītājai ir jāmaksā rēķini par telpām, alga darbiniekiem u.c konkrētos datumos. Jūs noslēdzāt līgumu par pakalpojumu uz visu gadu, tur ir norādīts konkrēts datums, kad jāapmaksā rēķins. Kā visām pārējām iestādēm. Turklāt dejošanu un dziedāšanu, kad varēja notikt nodarbības, nodrošināja pakalpojumu sniedzējs no malas, tāpēc arī par to bija jāmaksā papildus. Katrā ziņā rakstīt to, ka šeit svarīga ir tikai peļņa, manuprāt, ir klaji meli. Mans bērns šo PPII apmeklē jau otro gadu un apgūts ir patiešām daudz!

P Plukstuene 14.10.2022

Neiesaku arī iet strādāt uz Saulaine Austriņi.Vadītāja naudu no valsts līdzfinansējuma sanem par visiem bērniem,bet pārsvarā strādā pati.Un,kad jau netiek galā,tad aukli pasauc uz izsaukumu,lai mazāk jāmaksā.Varbūt kādam tas der,bet šeit nerēķinieties ar konkrētu darba grafiku un algu.Regulāri SS.lv liek sludinājumus,ka meklē aukliti.Esiet uzmanīgi.