PII Patnis - Ignorēšana

Esmu neizpratnē un vīlusies par bērnudārza "Patnis", kas atrodas Ādažos, vadības attieksmi. Esmu vairākkārt sūtījusi pieteikumu par bērna uzņemšanu šajā pirmsskolas iestādē, taču atbildi sagaidījusi neesmu. Nu jau ir aizsūtīti vairāki e-pasti, uz kuriem arī neviens nav atbildējis. Kad mēģinu zvanīt, klausuli neviens neceļ, nemaz nerunājot par to, ka kāds papūlētos atzvanīt. Vienīgā reize, kad izdevās sazināties ar "patņa" personālu, bija tad, kad tikko bija piedzimis mans nu jau 2,5 gadus vecais bērns. Tad uz zvanu atbildēja kāda sieviete, kura sacīja, lai sūtu pieteikumu par bērna uzņemšanu bērnudārzā un ka vieta noteikti atradīsies, jo līdz 2018. Gada augustam vēl laika esot diezgan. Nu tuvojas šis norunātais laiks, bet mani centieni sazināties ar bērnudārza personālu tiek ignorēti. Jūtos ļoti uzbāzīga, varbūt pārāk pieklājīga un par maz uzstājīga, bet, manuprāt, šāda attieksme nav pieņemama. Nu, ja vietu bērnudārzā tomēr vairs nav, tad to taču var darīt cilvēkiem zināmu, nevis klaji un stūrgalvīgi ignorēt kā elektroniskās vēstules, tā zvanus. Ļoti nepatīkami. Tiešām vēlos savu bērnu skolot "patnī", bet nu jāmeklē citas iespējas, jo, lūk, nezināmu iemeslu dēļ laikam neesmu gana laba, lai ar mani kāds papūlētos parunāties par šo tēmu.