www.sudzibas.lv Pieklajibas pec vardu neminesu 30-gadigs virietis nejedz ko dara gultaa..

Pieklajibas pec vardu neminesu - 30-gadigs virietis nejedz ko dara gultaa..

Gribu pasudzeties par savu jauno draugu, tagad jau ex-draugu. Iepazinamies pirms menesa, likās sakarigs. Pirms paris dienam nokluvam lidz gultai un AK-MANS-DIEVS! Vecim pari 30, bet gulta vēl sliktak kā 18-gadigs nemas, briziem vispar skiet, ka nejedz, ko dara! Es nevaru te aprakstit viņa ricibu detalās, ta jau butu pornografija, bet kaut vai tads fakts, ka otra rita censas paslepus to lietiņu bez prezervativa izdarit, kaut gan skaidri esmu pateikusi, ka tas jalieto! Otra diena man no viņa nemakuligas ņemsanas visas maliņas sapeja. Izlemu attiecibas partraukt, jo vairak sitadu apiesanos piedzivot nevelos. Vispar nesaprotu kā virietim 30 gadu vecumā var but tik maz pieredzes (it ka kut ko par bijusajam draudzenem ieminejas, bet tas drosi vien ari tikai uz vienu reizi). Man tiesam jasaka, ka pirmo reizi dzive partraucu attiecibas tadeļ, ka virietis ir slikts (nemakuligs) gulta!

E esiite 22.10.2010

Sviests:D:D:D
Nez vai shaada teema bij te suudziibaas jaaraksta.Ta jeb ko mees visi maacaamies agraak, vai veelaak.(arii sex)
Raksta autore vareeja savas domas patureet pie sevis, nevis nomelnot cilveeku par tik personiskaam lietaam.