www.sudzibas.lv Piekalniete Larisa Briesmīga attieksme

Piekalniete Larisa - Briesmīga attieksme

Neiesaku nevienai doties pie ginekoloģes piekalnietes Larisas.
Sastāsta briesmu lietas, pat pateica ka visdrīzāk nomiršu jo redz pastāv uz saviem uzskatiem ne izmeklējumiem.
Pēc apskates pateica ka grūtniecības ilgums vairāk kā 3 mēneši, lai gan tikai 5 nedēļas.
Neuzklausa! Un attiecas kā pret suni! Rupja!
Neiesaku!

T

V vitols 16.09.2020

Grūti pateikt vai tā ir taisnība.

T Tifānija 16.09.2020

Šodien biju pie viņas. Varbūt uztrāpiju uz ne to labāko garastāvokli.

Jimmy Darling 16.09.2020

varbūt viņas uzskati ir viņas pieredze, nedomāju, ka adekvāts ārsts biedēs pacienti ar nāvi

T Tifānija 16.09.2020

Nenovēlu nevienai piedzīvot ko tādu

I I123 07.12.2020

Ir pilnīga taisnība. Tikko pie viņas biju uz konsultāciju. Konsultācijas laiks bija no 11:45 līdz 12:00. Ieradās viņa 12:10. Uzaicinājumu nesagaidot vēl kādas 5 min,devos iekšā kabinetā, kā rezultātā uz viņa sāka brēkt virsū,ka kāpēc es bez uzaicinājuma eju kabinetā. Kad beidzot, pēc kādām 20 min pēc konsultācijas laika sākuma, sagaidīju uzaicinājumu. Attieksme bija neizsakāmi rupjā un necienīga. Kad man tika uzdots kāds jautājums, viņa pa virsu man sāka runāt ar medmāsu, pat neklausoties manis teiktajā. Pat skatoties uz ārstes izskatu,bija grūti pateikt,ka man pretī sēž ārsts. Nevīžīgs izskats, rokas kaut kādā škidrumā,visas tecēja. Šausmas, vārdu sākot.

A Alina 25.08.2021

Отвратительное отношение.
Грубая,отвечает не на тот вопрос, делает анализы,даже не сказав на что.
Никому не советую.