pieaudzēšana - šausmas

Nelieciet Nekad pie Sanitas Lazdanes (Bunatjanas) matus no saakuma likaas ka labi mati bet driiz vien bija vnk shausmiigi jau 3shajaa dienaa saaka krist araa kapsulas un taa katru dienu gaaju pie vinas lai pieliek atpakal izkritusaas shkipsnas teicu labaak nemt nost bet vina nee viss kaartiibaa tad vini saaka piities bija vnk briesmiigi ar taadaam saapeem kjemmeeju! Čeku man vinja neiedeva arii es aizmirsu pajautaat tajaa briidii biju prieciiga par matiem liidz laikam... teica ja kaada izkritiis tad par velti pieliks ha bet nekaa pleesa tik naudu nost no manis un par garumu pat arii apcakareeja 56 cm bij kaadi 50 varbuut pat mazaak .......vina tiešām ir slikta friziere!!!!!!Galu galaa tiku pie labas meistares kura noneema man pa sapraatiigu naudu tos matus un un teica ka Sanita man sadedzinaaja vinus karseejot kapsulas ar paaraak lielu temperatuuru!!!! Taapeec man arii krita taas kapsulas araa a Sanita vainoja tikai mani ka taa ir manu matu vaina peedeejaas muļķības.......Beigaas rezultaats taads ka manu matu palika 4x mazaak!

N