Pieaudzejamie mati - krapniecība

jau pagajis vairāk kā mēnesis bet neesmu sanņēmusi ne matus ne naudu atpakaļ no tās sievietes pie kuras pasutiju matus..
kad ieskaitiju konta naudu pec dienam 3 sakas atrunas kad esmu izsūtijusi matus bet pec 10 min saka viņa ka nav vēl izsutijusi .. 31.01.2012. vienojāmies ka vina ieskaitīs man naudu atpakaļ kontā bet vēl neesmu saņēmusi.. visu laiku mēģinu sazināties ar to sievieti bet nekā neceļ telefonu un neatbild us SMS..
No tā cilvēka puses tā ir tāda cūcība čakaret cilvēkus nekas gan kaddreiz viņai pašai bus tā ka viņu čakares..
Tās sievietes vārds RENĀTE PUGACOVA
vinai telefona nr. uz kuru atbild un taja pasa laika vairs neatbild: 26730377 un 20252928 šāds nr., viņai ari ir 29319915..
Brīdinu jus par šādu krapnieci.... Pieaudzējamos matus pirku ZIP.LV....

A aga 12.02.2012

Ja nav nekādas firmas, tad jau tas vien ir dīvaini, ka viņai sākumā jāpārsūta nauda, nevis jāmaksā pie saņemšanas. Pie tam, ja iepriekš nav bijis zināms cilvēks. Acīmredzami, ka krāpniece.Pēdējā laikā taču katru dienu ziņās stāsta par visādiem krāpniekiem.

T tuttifrutti 26.06.2012

Labi ka ne Alla puġachova :D