Pie veikala - maldināšana

Šodien, kārtējo reizi, nācās skaidrot cilvēkam ka - auto stāvvieta pie lielveikala ar nosaukumu "ģimenes vieta" nav oficiāla ceļa zīme apstiprināta csdd. Viss ir saprotams, visiem gribas tuvāk pie ieejas nolikt auto, bet šāda veida rekets ir nenopietns. Būs oficiāla zīme, tad arī būs jāievēro. Šajā gadījumā, es redzu tikai maldinātu cilvēku no veikala puses. Šo rakstu var attiecināt uz lielveikaliem, kā piem., Rimi un Maxima, kuri " it kā" klienta labad izdomājuši.

A abcd 04.12.2014

Vai savai bērna mātei to novēlētu - staipīt >10 kg smagumu no attāla autostāvvietas gala tikai tāpēc, ka tādiem aprobežotiem ambāļiem kā tu, ir grūti pieņemt un saprast, kāpēc šādas speciālas ģimeņu stāvvietas ir izveidotas.

A abcd 04.12.2014

Padomā - cik sver zīdainis + autokrēsls. Kas tev kā vecim ir grūti noparkoties kaut kur nedaudz tālāk nevis pie pašas ieejas??

K kritik@ 15.12.2014

Visu cieņu bērna mātei, tikai šoreiz tas ir principa jautājums. Vajag tās lietas likumīgi kārtot, tikai tad Lielveikalam ir jāmaksā nauda, bet CSDD grib nopelnīt nelikumīgi. Jūs to, māmiņ, sapratīsiet, kad kāda "firmiņa" vai iestāde Jūs pašu uzmetīs ar nelikumīgiem faktiem, vai informācijas trūkuma dēļ. Mūsu valstī ir pieraduši ķert nevainīgus ("lohus") un Naudas iekasē lielas...