www.sudzibas.lv Pie pils Slikts serviss

Pie pils kafejnīca Bauskā - Slikts serviss

Informācija no sūdzību vēstules, ko nosūtījām šai iestādei -

Šo svētdien, 03.07.2016. bijām trijatā Jūsu kafejnīcā.
Vēlējāmies informēt Jūs, ka esam ļoti neapmierināti gan ar servisu, gan ēdiena kvalitāti, jo:
1) mums bija jāgaida 45 minūtes!, lai vispār sagaidītu ēdienkarti. Turklāt tur nebija daudz cilvēku, tāpēc nekādi attaisnojumi par lielo darba slodzi šoreiz neder, un tie klienti, kas bija, arī sūdzējās par to, ka klientus vispār neapkalpo un nepievērš uzmanību;
2) kad tika atnesta ēdienkarte (beidzot), ēdiens atkal bija jāgaida 45 minūtes;
3) pēc tik ilga gaidīšanas laika, tika atnests nepareizs ēdiens: bija jābūt kartupeļiem frī, bet atnesa biezeni, turklāt neatnesa 2 pasūtītās mērces, kad viesmīlim atgādinājām, ka tās nav atnestas, viņš atnesa mērces - bet nepareizās;
4) ēdiena kvalitāte arī nebija tā teicamākā - sēņu mērce tika gatavota no atsaldētām sēnēm. Jāatgādina, ka sasaldētas sēnas nedrīkst atkaustēt un tad cept, jo tām iztek sula un garša ir vienkārši briesmīga. Turklāt sēņu konsistence paliek riebīga.
5) dzērieni: tika pasūtītas 3x ananāsu sulas. Kad tās tika atnestas, katra no tām bija citā krāsā, turklāt 2 no tām bija tumšākas un garšoja itkā būtu atšķaidītas ar citu sulu - atvainojiet, bet tas ir nepieņemami. Ja Jums nav kāda sula, tad vienkārši pasakiet un piedāvājiet citu.

Kopumā esam ārkārtīgi neapmierināti. Turklāt arī citi klienti, kas bija atnākuši, diezgan skaļi pauda savu neapmierinātību un teica, ka nekad vairs pie Jums neatgriezīsies un neieteiks citiem.

R rsrsrs 04.07.2016

Divi varianti- Vai nu esat meļi vai vienkārši.
Meļi, jo kurš normāls cilvēks gaidīs 45 min menu? Ja pat gaidījāt, tad nevarat savas slinkās pakaļas piecelt un aiziet paši tām pakaļ vai palūgt viesmīlim, lai to atnes?
Id***- nu piedodiet es nevaru savādāk nosaukt cilvēku, kurš sēž 45 minūtes gaidot menu un pēc tam par to sūdzas.

Varbūt serviss nebija labs un ēdieni briesmīgi. Bet tādiem ļautiņiem tāds serviss.

Kundziš 04.07.2016

Tikai 5 punkti?! Tas pat nav atvainošanās vērts... 45 minūtēs savā dzīvē tāpat nebūtu neko citu paveikuši,. Kaut gan es būtu 45 reizes mēģinājis tikt pie bērna.