www.sudzibas.lv Pie Maspāniem Piedāvājums vispār neatbilst patiesībai

Pie Maspāniem - Piedāvājums vispār neatbilst patiesībai

Ir pagājis pusgads, bet vēl joprojām savas kāzu svinības atceros ar rūgtumu viesu namā Pie Maspāniem. Jāsāk ar to, ka lūkojot pēc svinību vietas, 4 mēnešus pirms, apsekojām šo viesu namu – cenas, telpas un apkalpošanu. Minētā summa EUR 30,- par stundu, kas mums likās ļoti labs piedāvājums – veicām rezervāciju, iemaksājām drošības naudu un kā norunājām, kad nāks tuvāk runās jau konkrētāk par detaļām. Aptuveni mēnesi pirms kāzu datuma ieradāmies runāt detaļas – šajā sarunas reizē summas jau mainītas – vismaz EUR 250,- par telpu īri + 30,- par katru stundu. Tā kā tik īss laiks līdz kāzām, jaunu viesu namu gluži vienkārši atrast nevar – piekritām jaunajai summai, to nedaudz nokaulējot, par cik bija plānotas īsas svētku vakariņas. Burtiski nedēļu pirms kāzām, precizējot ēdienkarti – minētajām summām klāt nāk 10,- par katru stundu apkalpojošajam personālam...Summas vēl nav stāsta smagākā daļa. Dienu pirms kāzām, mēs kopā ar vedējiem ieradāmies dekorēt telpu – izdekorējām tā, ka viesu nama pārziņā palika salikt šķīvjus (uz kuriem paredzēta manis nomātā un sagatavotā salvete), glāzes, galda piederumi. Minētās salvetes tā arī atstājām kā nu pagadās. Kāzu dienā: mēs, jaunais pāris, ierodamies pie viesu nama, kur mūs sagaida „kāzu vārti”, BET esam šokā, jo pirmajā stāvā uz pilnu klapi notiek svinības (sākotnējo īpašnieks vairākkārtēji uzsvēra, ka rīko tikai vienu pasākumu vienā dienā). Ierodoties pašā svinību zālē, man vienkārši nolaidās rokas: salvetes kā mētājās uz galda, tā mētājās, viesiem uz galdiņiem ne vienas glāzes, ne galda piederumi, ne šķīvji – NEKAS telpā vispār nav darīts, kur nu vēl dzērieni. Es, kā jaunā sieva, kurai pēc būtības vispār nebūtu jādomā, skrēju organizēju, lai vismaz alkoholiskie dzērieni būtu pieejami. Apsēžoties pie galda, kad ir paredzēts pirmais tosts, tieši tieši tajā brīdī pa galvu, pa kaklu BEIDZOT parādās apkalpojošais personāls ar silto un ie tam ~25 min par ātru. Sāk sniegt ēdienus, servētas 2 veidu gaļas, kartupeļi viens otram virsū un pirmo reizi dzīvē saskāros, ka silto mērci pasniedz uzreiz uzlietu uz kartupeļiem. Taču atgādinu, ka viesi saņemot siltā šķīvi – vieniem vienkārši nebija ne ar ko likt, ne uz kā likt... Maspāns skrēja dot šķīvjus – citam iedeva, citam aizmirsa steigā.Sākotnēji runājām, ka svinības ies līdz 1:00 un ja vajadzēs piemaksās un paliks cik ilgi vajadzēs. Brīdī, kad sapratām, ka svinības jāpagarina un jāizsniedz kūka – nebija ne viena, kam kaut ko jautāt, uz telefonu neatbildēja – es pati katram dalīju kūku, kas arī nebija runāts.Stāsta kulminācija: nākamā dienā ierodoties visu novākt – mēģinot izteikt konstruktīvu kritiku ar iespēju maksāt daļēju summu par virsstundām, Maspāns kļuva ārkārtīgi neadekvāts un krietni pacēla balsi. Tā nu visu noklusējām un maksājām prasīto.Kopumā viņa izreklamētajam neatbilda nekas: galdi neklāti, apkalpojošais personāls primāri apkalpoja dzimšanas dienas svinības, Apsargs minēts tikai pie līguma un samaksas, ne viens viesis nevienā brīdi viņu (apsargu) pat neredzēja, ēdiens par EUR 25,- uz personu sakrauts vienā čupā un bez saskaņošanas itkā izmests ārā un visam pa virsu neadekvātā bļaušana, kolīdz izdzird vārdu nemaksāt, pat nespējot uzklausīt kritiku.Acīmredzot, ja skaitam savu naudu, tad neesam vairs tie labākie klienti un par prioritāti kļūst dzimšanas dienas svinības, ne kāzas. Par cik bijām jau samaksājuši, mēs automātiski vairs nebijām prioritāte.Katrā ziņā, ja izlemiet rīkot kādu pasākumu viesu namā Pie Maspāniem, kad runājiet ar viņu, paskaitiet cik reizes vienas sarunas laikā, viņš maina sacīto.

_