www.sudzibas.lv Pie Lielās karotes Ļoti slikts serviss

Pie Lielās Karotes - Ļoti slikts serviss

Pēc šodien šajā "vietā" piedzīvotā sapratu, ka jāraksta. Situācija ikdienišķa, vienīgie viesi - divi pāri pie galdiņa garlaikojas un gaida savus dzērienus un ēdienus. Novērtējot tādu uzpūtīgu pāvu pie letes, saprotu, ka neviens te neko pie galdiņa nenesīs un pats paņemu ēdienkartes. Atgriežoties pēc kāda laika redzu, ka kaimiņiem paveicies, notiek alus liešana kausos. Pasūtu ēdienus un kausiņu alus. Kādu brīdi jau pie abiem galdiņiem turpinās dzērienu gaidīšana un tad sākas jautrība. Kaimiņiem tiek atnests alus kopā ar zupu, tad vēl viens otrais ēdiens un pankūkas. No sarunas var saprast, ka meitenei tagad ir gan alus gan pankūkas gan zupa bet puisim nav nekā. Savukārt otram puisim liellops ir sajaukts ar cūkgaļu un tam kam nav nekā, tiek jautāts kādas piedevas vēlas, jo vēl jau nav nekas gatavots. Novērtējot situāciju un redzot, ka mans aliņš vēl tikai nākotnes plānos bet pa durvīm nāk iekšā nākošie "viesi", dodos atgādināt par savu dzērienu. Saņemu ātru atbildi, ka šamējam neesot 10 rokas. Izrādu patiesu sajūsmu par tādu atbildi un saņemu aizrādījumu, ka vispār esmu ciemos un ja kaut kas nepatīk... Pārjautāju vai es mēs šeit neesam vēlami un saprotu, ka es visu pareizi saprotu. Nu ko pa varītēm jau mīļš nebūsi, dodamies prom. Izsmējāmies no sirds par tādu mārketingu. Palasot atsauksmes facebook, sapratu, ka neesam tādi ne pirmie ne pēdējie.