pie krsitapa kunga

nekad uz turieni neejiet!Bijaam shodien ar aarzemju partneriem. Pasuutiijaam biznesa pusdienas. Peec stundas atnesa zupu. Peec 40 min prasiijaam, kur otrais. Izraadaas vistas bija beigushaas, un atlikushas tikai zivis. Oficiants latviski to meegjinaaja paskaidrot. Es saku, ka kungi latviski nerunaa. Puisis sakopoja visus savus speekus un teica skaljaa balsii "fis fish ok??????".Taa kaa zivi negribeejaa, prasiijaam reekjinu (tikai par zupu un uudeni), puisis atkal pazuda uz 30 minuuteem un atradies vaicaaja "vei tieshaam zivtinju negribat?" Finaalaa atstaajaam paaris latu par zupaam un notinaamies. Oficiants vairaak taa arii neparaadiijaas.Briesmiiga vieta. BRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Z Zigmars 04.10.2004

Labs prikols... :) A kur tas ir? Tas nebija kaados dziljos laukos, ja oficiants teica "fis fish ok?????" :))) Man naak smiekli! :)))