Picu Fabrika Ozo Valmierā - Nodokļu nemaksāšana

Picu Fabrika Ozo SIA pieņem darījumus skaidrā naudā un par to tikai pabrīdina pirms pasūtīšanas pa tālruni, neizdod fiskālos čekus. Esmu ļoti vīlies apkalpošanā un ēdienu kvalitātē. Čakarē klientus ar ar picu sastāvdaļu izmaiņām - vienu dienu pica ir ar vienām sastāvdaļām un citu dienu ar citām. Nejauka attieksme pasūtot picas un dodoties pēc pasūtījuma lika stāvēt laukā.

K KrisRaps Akmens 26.03.2021

Nu, Jelgavā Picu Darbnīca Arī Nedod Čekus, Pirmās 5 Reizes Deva :D
Pēctam Nedeva Vairāk, BET Vienmēr Picas Ir Lielākas Un Ar Vairāk Sastāvdaļām nekā Standarta.
Nav Sūdzību Un Lai Jau Nedod Čekus, īstI neinteresē, Galvenais Lai Laba Pica :)
Latvijā Grūti Nopelnīt Un Lai Jau Nemaksā tai Valstij, Tāpat Valsts Izzog Visu tautu Pietiekami...

Z ZeVan 26.03.2021

nedod čeku- paprasi, ja teiks, ka kases aparāts nestrādā- saki, lai izsniedz vid stingrās uzskaites kvītis...
izmainītas sastāvdaļas- neņem picu...
liek stāvēt ārā- nu jā, tagad tāda situācija, iekšā nekādas drūzmēšanās nenotiek.

Joe Rogans👽 26.03.2021

Es arī apmeklēju mazās ēdnīcas un neprasu čeku, jo neesmu "čekists". Man ir žēl mazie uzņēmēji.

G Gardēdiss 17.04.2021

Nu nezinu gan. Vai tikai neesi kāds mazais konkurents vai arī vienkārši kārtējais ar dzīvi neapmierinātais, kam vienmēr viss slikti. Es katru nedēļu sūtu picas Ozo picērija un viss ir lieliski , picas izcilas , serviss atsaucīgs un nav problēmu norēķināties .

V Valmierietis 51 17.04.2021

Man arī svarīgi ir lai pica būtu garšīga . ... Un cik esmu pasūtījis Ozo picas ir labākās.Ļoti interesanti ka abi cilvēki , kas ierakstījuši kautkādās negācijas par šo picēriju pat nav pacentušies atšķirīgu tekstu uzrakstīt . Uzreiz taču redzams kārtējie konkurenti- nīdēji kuriem viss slikti .