Picu darbnica Olaine - Slikts serviss

Labdien, visu laiku pasutu picas no sis picerijas.. bet tie cali kas tur strada baigi riebigi palikusi un galigi nedraudzigi ka pilnigi bail ka kko ar picu izdaris jo esi pajautajis kko eksta vai ve ko pajauta par piegadi. Visu laiku aizmirst merces! Mikla palikusi negarsiga. Uz pasutijumu sutit vairs negribas jo atnes vaariitu picu nevis ceptu! Vai Jus varat stradat kvalitativi luudzu? [slēpt]@

B

V VilnisBanga 15.01.2019

Man ir radies iespaids, ka tur strādā kkādi iedomīgie cepēji :D ja picērija strādā vel stundu un vēlies pasūtīt picu ar piegādi, tad aizmirsti, stundu pirms darba laika zvanīt ir pārāk vēlu.

V VilnisBanga 15.01.2019

Es nerunāju par Olaini, es kopumā par visu un drīzāk par Rīgu.

B Berrimor 15.01.2019

ne nu varbut daudz pasutijumi cilvekiem ar gribas majas laika tikt. galvenais lai taisa tik pat labi ka kad sakuma atveras, savadak parvertisies par kartejo cili pica kuru est nav iespejams.. bet chaliem tocna vajadzetu kadu motivaciju lai butu more friendly

"Vai Jus varat stradat kvalitativi luudzu?" - Vai Jūs varētu to visu uzrakstīt latviski?

B Berrimor 15.01.2019

иди ударься об стенку умник

K Keepitreal 21.01.2019

motivācija būtu laba lieta darbiniekam. uzlabo garastāvokli, ir lielāks prieks kāpt no gultas ārā no rītiem. attiecas uz visiem priekšniekiem.