L Lika pagaidit 04.11.2010

Vajadzēja foto uz Rimi ofisu nosūtīt un pavaicāt, vai viņi pircējus uzskata par stulbiem. Tieši šādu muļķošanu dēļ neiepērkos Rimi. Tur ar visu atlaidi produkts maksā dārgāk kā Elvi vai Mego. Jā, un vēl tās akcijas, kur nocenojums ir 1 santīms. Kad vakar pēc teātra ieskrēju Barona centra Rimi, jo tas strādā līdz 23, tad nekur neredzēju avīzēs izreklamētos akcijas produktus,m ka dzimšanas dienas sakarā var pirkt vienu, otrs nāk par velti. Patiesībā jau produkti bija, bet pie tiem nekur nebija norādīts, ka otru var ņemt par velti. Vai nu paši darbinieki tad pievāc, vai arī paļaujas, ka reklāmu pircēji būs aizmiruši.

D Dīdī 06.11.2010

Šitāda atlaide:D Nopērkot 153kastītes ieekonomējot var nopirkt 154.kastīti:D

J Jolka 10.11.2010

Marazms! Kaut gan citreiz arī Maximā esmu ievērojusi ka tipa akcijas cena ir dārgāka nekā iepriekšējā.

K kamene77777 03.01.2013

Santīms arī ir nauda! Piedaloties vairākās šādās akcijās var iekrāt naudu loterejas biļetei un vinnēt lielu summu!

Pievienot komentāru bildei