- Restorāns Čemodāns

Svētdienas vakarā (2013.gada 11.augustā ap 18.00) nolēmām nogaršot izreklamētos garšīgos dažādu valstu ēdienus restorānā Čemodāns, Ģertrūdes ielā 39 (Lardi Sia). Apsēdāmies pie galdiņa uz ielas un nekas neliecināja, ka pie ēšanas mēs netiksim – viesmīlis pieklājīgi pieņēma pasūtījumu, atlika vienīgi nedaudz pagaidīt. Tad mūsu savstarpējo sarunu pārtrauca pa ielu ejošs baskājains vīrietis ar mugursomu, kurš mēģināja nedaudz uzbāzīgi, bet ne rupji uzsākt sarunu. Iemesls – ievērojamā alkohola deva un sarunas biedru trūkums. Es viņam paskaidroju, ka viņa klātbūtne dāmai var būt nepatīkama un ieteicu doties savās gaitās, taču viņš nerimās un tuvojās. Šo viņa rīcību un arī smaku mūsu suns uztvēra kā agresiju un sāka skaļi riet. Tad vīrietis, neskatoties uz plikajām kājām, iegāja restorānā. Suns palika klusu.
Pēc minūtes pusotras vīrietis iznāca no restorāna zāles un panācies uz mūsu pusi paziņoja – ja s ņimi vsjo dogovorilsja i tut posižu! Protams, ka šāda alkohola pārņemta elementa tuvošanos suns uztvēra kā draudus saviem saimniekiem un atkal sāka skaļi riet. Taču baskājainais vīrietis apsēdās pie blakus galdiņa un no somas zemē izbēra savus apavus. Tad no restorāna zāles iznāca viesmīlis un paziņoja, ka mūsu suņa riešana traucējot personālam! Uz manu jautājumu, vai dzērāja atrašanās restorāna telpās netraucē pārējiem viesiem un vai viņš nesaprot, ka suns rejot aizsargā arī restorāna intereses, viesmīlis neatbildēja, bet paziņoja, ka mūsu klātbūtne šeit ir nevēlama. Aizgājām...
Bet atvadoties apsolīju restorāna Čemodāns viesmīlim, ja satikšu līdzīgus elementus kā viņa viesis (skat. divas fotogrāfijas), tad noteikti tiem pastāstīšu, ka uz Ģertrūdes ielas pie trīsdesmit devītā nama ir jauka vietiņa, kur tādi ir mīļi gaidīti. Bet ne es, ne mani paziņas uz Čemodāna krēsliem apsēsties nekad vairs nemēģinās.

2 292070** 15.08.2013

Pievienoju foto.

2 292070** 14.08.2013
Attieksme

D Dailis Bezvārdis 14.08.2013

tieši naglai uz galvas ...

donna b 14.08.2013

Nja, sis ir labais. Varbaut sis virietis ir valdes loceklu radinieks?

M mja 14.08.2013

:DDD viniem laikam citas prioritates..

Z zanne 14.08.2013

ne jau bomzis valdei rads, bet apkalpojošajam bomzim korišs. viesmīlis ir pārkāpis ne viem klienta tiesības, bet apkaunojis cunfti, tāpēc par viņu ir jāziņo restorāna vadībai, varbūt pēc valdes lēmuma pats varēs pievienoties savam korišam.

GoodMan 16.08.2013

D Ditas 18.08.2013

Izklausās, ka viesmīlis bija uzņēmies vadītāja lomu un nenoskaidrojis situācija pieņēma rupju lēmumu. Kā visrpār tas var saukties restorāns ar galdiņiem, kuri nav norobežoti no gājējiem.

M Maya 18.08.2013

"Спасибо за рекламу. Буду знать, что от туда выгоняют с собаками и можно нормально посидеть. Схожу обязательно."

Kaut kas tiešām nav kārtībā ar cilvēku, ja viņam labāk patīk uzturēties dzērāja nekā suņa klātbūtnē..

U User374p 19.08.2013

jā, neko sev "glauns" restorāns izskatās :) īsti nevaru saprast, kā tādu vietu var nosaukt par restorānu. Tiešām izskatās pēc lētas ieskrietuves un dzērājs ļoti labi iederās šajā bildē :)
Es tur noteikti neiešu

B basketo 19.08.2013

Haha, tu labāk palasi, kas ir valdes locekļi. Kārtējie valsts piederīgie un viņu bizness, ko tad var gribēt. Droši vien tas baskājis ir viņiem kāds radinieks.

I Ilze321 25.08.2013

Esmu pārliecināta ka Jūsu suns nebija viens no mazajiem Čihuahua pārstāvjiem, bet gan kāds Dobermans vai Staffords!
Ar cieņu,
Ilze.

2 292070** 25.08.2013

Varbūt Ilzei būtu pārliecība arī par Baskāja sugu un deklarēto dzīves vietu? Daži sunīši mēdz uz visām pusēm ierieties, daži citu sugas atšķirt spēj. Jums - ļoti trāpīgi!

Z Zerocul 18.09.2013

Runga ar diviem galiem! Tāds "piesēdētājs" man ar nepatiktu, bet nu suņa riešanu arī nevarētu izturēt! Tur gan vairs neej, bet suni izdresēt vajag, lai klausītu un nerietu!

A Anzhelika 20.09.2013

По поводу собаки: Сколько мотаюсь по разным странам(в Европе).Все спокойно передвигаются с собаками. В магазинах, в ресторанах, в гостиницах и нет никаких проблем. Ну а по-поводу этого места, если они не ценят своих клиентов, то и нечего туда ходить.

U User389p 08.03.2014

Laba diena,

Vai jūs jebkāda veida finanšu grūtības? Jūsu palīdzība nāk tagad. Vai jums zaudēt gulēt naktīs satraucoša kā iegūt aizdevumu ? Neļaujiet jūsu sapņi mirt , sazinieties ar MR . RAY COMPANY AIZDEVUMA šodien viegli un ticami aizdevumu. Vai jūs jebkāda veida finanšu grūtības? Jūsu palīdzība nāk tagad. Vai jums zaudēt gulēt naktīs satraucoša kā iegūt aizdevumu ? Neļaujiet jūsu sapņi mirt , sazinieties ar MR . RAY COMPANY AIZDEVUMA šodien viegli un ticami aizdevumu.

Mēs piedāvājam šos veida aizdevumus zemāk . Personal Loan ... Business Loan ... Company Loan ... Auto Loan ... ar ļoti minimālu gada procentu likmes, kā zema kā 2 % procentu likmi .. Es gaidu jūsu tūlītēju reakciju , lai mēs varētu virzīties Tas darījumam . Mūsu kompānija pasta kontaktu kaste ir pa : E-pasts : [slēpt]@gmail.com

LIETOŠANAS :
Vārds : ___________________________