Maxima - Maxima Nekvalitatīva prece

Nopirku O. Kalpaka iela, Liepāja veikala maxima viči laša malto gaļu, gribēdama izcept kotletes. Atvērot iepakojumu, ēst pārgribējās... Žēl ka čeks nav, aizietu pie viņiem ciemos, pajautātu: vai tāpēc viņa bija akcijā?
Liepāja

L Līčija 30.01.2018

G guja 24.01.2018
kruvasans bez pildījuma!

Atvainojos par...bet karameļu kruvasānam nebija pildījuma ,jautājums par ko maksā-par mīklu? Pirkums 23.01.2018.Risināt problēmu vajadzētu Jums ,jo es esmu klients ...

K keila2 21.05.2018

Kā var zināt ka viņš ir tukšs?kā to var zināt veikals ka viņš ir tukš. ?nejēdzīga sūdzība.

K kengurens 24.02.2018
melošana

Visās malās reklāma,ka forele par 3.99 eur,bet pārdošanā nav.Speciāli braucu pirkt un nekā.

A anna 234 02.03.2018
krapshana!

Ludzu var kads paskaidrot kaa var informativo talruni sazvaniit!?darba laikaa noraditajaa.

A anna 234 02.03.2018

es netaisos paciest Aizkrauklee konkreeto cenu viltiibu politiku!

A Arvids Šteinerts 15.03.2018
Bojajums

Kāpēc ir atlaide viči produktiem ja es nopērku visi zivi un attaisu paku un tur ir sapelējusi zivs.

4 [email protected] 27.03.2018
Хороший отзыв

Хочу выразить благодарность сраршему кассиру Максимы в Илгуциемсе на Веца Буллю 27. Татьяна. Работает быстро, всегда вежлива. Улыбчива, все вопросы решает спокойно. Всегда хочется попасть к ней в кассу, если она на ней работает. Очень приятная женщина. Побольше бы таких работников.

Dainis 27.03.2018

Un?

A [email protected] 21.04.2018
Laba atsaujsme

Soreiz gribu izteikt Livanu maximai XX pateicibu par loti labu apkalposanu. Seit vienmer iegriezos garambraucot un zinu, ka mani seit sagaidis zinosi zales darbinieki, laipni vitrinu darbinieki un vissmaidosakie un vislaipnakie kasieri, pati zinu cik ir gruta darba diena, bet si veikala kasieri vienmer mani pavada ar smaidu.

Pievienot komentāru bildei