Māris Zadināns - LaDenta zobārstniecība - LaDenta / Nekvalitatīvs darbs , pieredzes trūkums, salabo mirušu zobu

Devos pie zobārsta uz privāto klīniku - LaDenta , ieteica šo zobārstu kā labu speciālistu savā jomā Māris Zadināns. Viss sākumā bija labi, nākošajā diena sāka sāpēt smaganas, sāpes ilga 7-9 dienas. Tad pārgāja, pēc vēl 5 dienām izkrita ārā pagaidu blombe. Ieliekot blombi pateica , ka zobs nav remontējams un lai rauju ārā. NEIESAKU!

E Emils63738 22.09.2022

E ELLIO 26.09.2022

Tur no zoba nav nekā, tas jau ir raujams. Neizskatās laba prognoze.

D Dzosuaa 01.11.2022

balta blombe nemaz nav blombe, bet gan pagaidu blombe kura jeb kurā brīdī var sadrupt, tapat ka zobs, jo pagaidu blombei tiek pievienota zāles un tad pec laika jadodas pie zobarsta pārtaisīt zoba blomi, lai ieliktu svina saturošo blombi, laikam slikti zobarsts izstastija par blombes atšķirībām.

Pievienot komentāru bildei