Komforts Rth - Krapsanas un nav pilna servisa

Krapnieks un maldina cilvekus panem naudu par neko ko nevar vins izdarit jo nav kas strada pie tada krapnieka un pats neko nemak darit pardod preci 1/2 dargak neka vina maksa un vel paprasa par braucienu kur neuzraksta pat kviti cilveki uzmanieties no sis SIA Firmas

12.02.2020

J Jāzeps123408 12.02.2020

R Raqimonds Ulmis 02.03.2020

Šo sūdzību nepamatoti ir ievietojis diletants Arvis Saldavs,kurš uzskata sevi par apkures katlu un apkures sistēmu meistaru.Neprot neko.Prot tikai salauzt un no klientiem izprasīt par savu "Haltūru" ļoti neadekvāti augstas naudas summas. Nekad neuzticieties šim "meistaram". Arvis Saldavs piedāvā savus pakalpojumus SS.com.sludinājuma portālā ar tel.Nr. 25140305.

Diemžēl arī mēs uz viņu iekritām.Noreklamēja sevi kā augstas klases meistaru. Ir piekrāpis daudzus.

J Jāzeps123408 03.03.2020

Raimonds ulme ir cilveks kas nekad menes adbildibu un novel vainas uz citiem ir pietiekami daudz cilveki kas del vina ir cietusi aukstas ziemas vakaros un atrunajas ka viss ir pasutits a cilveki salst nedelam konforta RTH nevar usticeties vina solijumiem ja cilveki jums ir iespeja sudziet vinu tiesa vins tikai mak panemt naudu no klijentiem un nospelet spelaparatos Tas viss Ko vins mak

Pievienot komentāru bildei