220.lv - Krapsana, slikts servis apkalposana

Operatore atlaujas sev kliegt uz klienta, ir pilniga darbinieku servisa vienalziba vienkarwi noved lidz asaram un laikam kad versisos tiesa jo to ko vini sev atlaujas ir pilniga arprats cerams kad dabus pa nopelniem un bus ta pardeveja - konsultante atlaista par to ka uzdrikstas sev pazemot klientus un ja vinai nervi netur tad seit vinai nav ko darit! Pasutijam 220.lv velasmasinu Beko 19.12.2020 atved un nepabridina ka Man daudzbernu matei ir janem kautkadi bolti lai veiksmigi darbotos velasmasinu un vel panemta uz lateko lizinga 12 menesiem! Sobrid darbojas bet paldies dievam veiksmi sazvanijusi meistaru Beko kas sadarbojas ar 220.lv kompaniju bet ir ta ka vinu garantiju uz meistaru izsaukuma un darbiem neattiecas un ir par maksu ne pa mazu naudu un ir japasuta tagad jauni priekseji bolti citi uz ka stav velasmasinu un pat garantiju nebija iedota tikai ligumi cik jamaksa un talons par garantiju!

21.12.2020

T Tatjana Belska 21.12.2020