- Krāpšana/ Permanent no Kristinas Jursevicas

Labdien pa vasaru nolēmu uztaisit permanent nu atradu tādu Kristini Jursevicu Imanta Kleistu iela. Uzacis maksāja 120 lupas 130. Nu atnācu uz profilaksi te pēkšņi profilakse maksa izacis 70 lupas 80!!! Uztaisīja acu konturu pēc 1 nedēļas neka nav redzams par tādu teiksim mākslas darbu samaksāju 150 e tad sij nu zvanu un saku kas ta par fignu runa gāja par biezam linijam un man neka nava un manai tantei vispār neka nava si atbild tas tev laikam krasu nepaņema tapēc kad pirms mēnešreizem a tantei jo dzer tabletes!!! Tantei mol pārtaisīšu par velti a no manis mol 40 e pa virsu!!! Meitenes neuzceraties krāpniece!!! Vnk esmu no arzemem pierakstu uztaisīju uz vienu dienu nu beigu beigas sabojāja viņa vissu.

N Nadina Dapkus 22.12.2016

S sudzibina 09.02.2017

salonos taisa par tādām pašām cenām, turklāt būs garantija - čeks!

Pievienot komentāru bildei