Maxima - Karbonādes nav

Vakar nopirku mežciema Maximā "cūkgaļas kakla karbonādi"... Atverot vaļā iepakojumu izrādās kaut kāds atgriezums, kas, par nožēlu nav pat škiņķis, bet gan kaut kāda ļerpata. No svētku karbonādes čiks vien sanāk. Domāju ka vēl daudzi cilvēki uz šo karbonādes triku iegrābās.

31.12.2022

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 03.01.2023

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un vilšanos!

Vēlamies informēt, ka konkrētais gaļas produkts, no piegādātāja tiek saņemts fasētā veidā. Gan pirms produkcijas pieņemšanas, gan izvietošanas tirdzniecībā, tai tiek veikta kvalitātes pārbaude izlases veidā – pārbaudītas atsevišķas produkta partijas. Ja neatbilstības netiek konstatētas, tiek pieņemts, ka produkts atbilst tirdzniecībai. Ņemot vērā, ka visu produkciju pārbaudīt nav iespējams, diemžēl, izņēmuma kārtā, tirdzniecībā nonākusi neatbilstošas kvalitātes prece.

Lūdzam nosūtīt pirkuma čeku un Paldies kartes numuru uz uzņēmuma informatīvo e-pastu: [email protected], lai varam atgriezt summu, kas tika iztērēta iegādājoties šo produktu.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ar cieņu,
"Maxima Latvija" komanda