Čili Pica - Čili Pica/ Sliktā apkalpošana.

Visiem strādniekiem vienkārši vienalga. Tu sēdi gaidi kādu ,vissi stav runājās. Sliktā apkalpošana. Tā nosedejam 20 min. Žēl. Nav brīnums ka tur tik mazs cilvēku. Jaunie nevēlas strādāt. :(

Papildināts V 03.08.2018

Piektdiena 3 augusts..

V V 03.08.2018

M Marcix Marchello 11.04.2018
Slikts serviss

Ļoti slikts serviss ir čilī picā TC STOCKMANN neiesaku tur ēst.
Mūzika skan ārkārtīgi skaļi, oficiānti nedzird pusi no tā, ko pasūta nākās atkārtot vairākas reizes, rēķinu jāgaida ilgi.

K Karlis Karlis 12.04.2019
Neapkalpu jau 1h mēs te sežam jau stundu

Mēs sežam 3 personas jau kādas 40 min un pie mums neviens nau pienācis tad kad mēs pieejam tad saka tulit atnāks bet neatanāk.

A Alona Grengis 08.05.2019
Slikts serviss

Cili pica akropole.
Gaidiju wrapu 1.5 stundu! Neviens pat nepabridinaja ka bus jagaida tik ilgi! Visipie galda jau paedusi.,man nacas gaidit. Reztorana bija aiznemti TIKAI 2 galdini!

к Кристи Рига 11.10.2019
Paaugstinātās cenas

Reizi mēnesi stabili pirku 6 picas 30cm par 4 eur līdzi, vakar atbraucu un cenas 5.99 par 30cm. Baigi dārgi, vairs nepirkšu, ļoti žēl, jo darbinieki tc ZOOM Čiļi picā ļoti labi un pica diezgan garšīga.

Pievienot komentāru bildei