Picērijas Sunny Pizza Dobelē pavāre Diāna! - Pavāre Diāna!

Grib;ej;as vien izteikt savu viedokli (domāju, ka daudzi man piekritīs), ka ieejot Sunny pizza telpās, pie letes pasūtot ēdienu,pa virtuves durvīm pabāž galvu viņu pavāre Diāna, tā visa apetīte pazūd!Diemžēl!Pasūtot picu ''Vistas pikantā'' saņēmu vienkārši šausmas!
Vistas gaļa, lai arī vārita, taču tik nenormāli smakojoša, ka nav jābūt PVD, lai saprastu, ka gaļa ir veca!Pamatne bij tāda, ka rokās noturēt nevar, eļļaina,un pavisam plāna!Draudzene bij pasūtījusi garneļu salātus, un viņas vīrs cēzara!Garneles SASALUŠAs, cēara salātiem fetas siers neēdams!Ciets un drūpošs!
Kāpēc, kad strādā Olga, tādas lietas netiek manītas?!
Vai tiešām vadībai (Dainas kundzei) ir nosplauties, uz to, kā un ko gatavo viņu darbinieki??!Ir uzrakstīta sūdziba Broku pārim,un attiecīgajām instancēm kas atbild par derīguma termiņiem šādās vietās!
Ja gribas ekonomēt naudu un produktus, dariet to citādā veidā, piemēram nolaižot neadekvātās cenas, nevis riskējot ar citu cilvēku veselību, iebarojot vecus produktus!!

N

B bite 05.02.2012

te jau man liekas ir vnk cilveeka nolikshana ja jau pat zina visu pavaaru un iipashnieku vaardus. man kaa dobelniecei visi shie vaardi ir sveshi pie tam vnm sunny picaa esmu sanjeemusi ljoti labu apkalposhanu un picas ar vnm ir bijushas ljoti garshiigas. pie tam piemaksaajot tos 15 santiimus picai uztaisa dubulto pamatni un nekas neshkjiidiis. ;)

N niknaa 05.02.2012

Ja, dobele dzivoju visus savus 36 gadus, un zinu loti jauku Dobelniekus!
Apkalposana pie bara protams ir jauka, tacu Dianas gatavotie edieni vienkarsi drausmigi!Ja, bet domaju, ka picai bez piemaksasanas ir jabut rokas turamai un edamai!!

A amaraks 09.02.2012

Arī dzīvoju Dobelē un neko garšīgāku par Diānas kundzes gatavotajām picām nudien neesmu ēdis. Kas var būt par skaudīgiem un nenovīdīgiem cilvēkiem, rakstot tādus komentārus. Diānas kundze ir viena no labākajām un advancētākajām pavārēm visā Eiropā, pat no Bosnijas ir cilvēki braukuši pie viņas mācīties. Tā lūk.

N niknaa 11.02.2012

Nu protams, tik sikas nianses jau zin tikai kads, kas vinu pazist, un ir ar vinu draugos!:)
Nez kadel, tad protolu, ko pirmdien izsutis Brokiem, parakstija vairak, ka 25 cilveki?!

L lacuks21 11.03.2012

Man vispār nepatīk tā iestāde, nesaprotu uz kādiem ienākumiem viņi dzīvo :) Un par Broku pāri jau vairs viņus nenosaukt...

E Elizabete 18.05.2012

Pavārīte Diana ļoti labi gatavo...Nav bijis pretenziju..

E Elizabete 18.05.2012

Man vairāk Sunny pizza ieejot, nepatīk viesmīle, tāda ar īsiem gaišiem matiem..Vai tad viesmīles drīkst tā ģērbties...Nu ok, ja vēl būtu gaumīgi un smuki..Bet tādu bezgaumību neesmu vēl redzējusi..Un tā ķiķināšana, lēnums un vienaldzība..Var redzēt ka darbs nepatīk, bet novelk kkā tās darba stundas..Tas man tur nepatīk...Pārējais šuper.