[email protected];28472253,67286114 - darba stils

Reklamējās visos portālos kā naudas aizdevēji līdz 3000 LVL arī ar sliktu kredītvēsturi.īstenība firma darbojas zem cita vārda un neko vairāk par priekšapmaksu neņem.To visu noveido glīta krieviski runājoša, bezgala laipna jaunkundze, kas apsola atbildi nākamajā dienā.
Ha! Arī pēc nedēļas nav atbildes.Ja viņu izdodas sazvanīt, tad viss ir skaidrs-lohotrons strādā, un arī leksiku šī dāma pārzin pašu sulīgāko.
netērējiet laiku lai ietu iepazīties, lai policija tiek galā.

V

L leila 22.12.2009

Jā, uz šitiem fruktiem arī uzķēros, šogad jūnijā.Pieņēmā tā pati dāma, pieņēma no manis dokumentus un 15 ls par dokumentu izskatīšanu, parakstīju līgumu, ka ka tik un tik ilgā laikā viņa apņemās sameklēt man kredītu.Protams bija uzticība viņiem, firma ta oficiāla. Bet pēc tam sākās, sāku viņai pati zvanīt, jo viņa nelikās ne zinis." atzvaniet rīt, tajā dienā atkal atzvaniet, vai nu kkāda rupja vecene pacēla( it kā sekretāre) noburkšķejā jums atzvanīs un nometa klausuli.
Tā kā pārsvarā visas šīs firmiņas kas prasa maksu par dokumentu izskatīšanu, ir krāpnieki. Tā kā labāk tur savu kāju nespert, lai arī cik vilinoši tie sludinājumi nebūtu.

M Mārtiņš 22.02.2010

Es ņemu kredītu no šis kompanijas jau divas reizes, esmu apmierināts, jo citas privātas kompanijas bija atteikums. Bet ja jus nevarat sazvanīties, vai līgima nav noradīts talrunis ar numuru. Jus paši varat pazvanit vai pienākt personīgi un pajautat atbilde, nevis rakstit ka visi ir slikti.
Visgalvenais ka viņi dot kredītus, bet cik īlgi jāgaida zvanu tas nav galvenais man liekas.

I Inga 24.02.2010

Nav pretenzijas, pieteikums bija izskatits laicīgi, un kredīts piešķirts.
Nepamatota sūdzība. Visiem gan nekad nebus labi.

Guga 15.04.2010

vēl kādam ir kāda info par šo Sia?? tagad esmu mazliet neziņā, ir ok tur vai nav.. ja ir info, uzrakstiet lūdzu! man aktuāli. paldies!

K kuks 26.04.2010

nekad neticiet nevienai firmelei kura prasa prieksapmaksu...normala firma visus izdevumus pieleik klat jusu kreditam un tad varat but drosi ka tas viss notiksies...neesiet tacu tik naivi bet tie kuri te raksta uzslavas ir pasu firmu darboni un neleisiem pat nav nu nekadas sirdsapzinas lai te vel melotu!!! AIZMIRSTI SAVUS 15 LATUS!!!