www.sudzibas.lv Petrospek Logistic Autovadītāju vergu darbs

Petrospek Logistic - Autovadītāju vergu darbs

Firma Petrospek Logistic.
Ko lai saka, sola jau daudz. Sākumā runa ir par 6 nedēļām Eiropā, bet pēc fakta, cilvēki pa 2,5 mēnešiem kabīnē dzīvo. Visu laiku dzen, vienmēr viss kavējas un ātri, ātri vajag. Tādā tempā nereti sanāk pārbraukt laiku un pārbaudē sodi maksājami, kuri nu ir uz vadītāja rēķina, jo, redz, vadītājam jāseko. Ja ejat tur strādāt, aizmirstiet par 11 stundu atpūtu, 9 un punkts. Nakts stundu kopējās 10 stundas ar ievēro kā nu kuro reizi. Jo VAJAG. Gandrīz katru nedēļu sanāk izbraukt visu nedēļas atļauto un tad vēl jautā, vai nevarot vēl, jo,redz,VAJAG. Ja ir darbs svētkos, tad atkal VAJAG, jo, viņi maksājot šausmīgi lielu naudu - 65 eiro/dienā. Tāpēc ir tiesīgi izspiest tevi kā citronu.Kravas dažādas, skatoties uz kādu līniju tiksi. Ir tālāki reisi uz Franciju, kur vienkārši dzen. Ir īsāki, pa 5 iekraušanām un izkraušanām. Lietus vai sals, nevienu neinteresē, VAJAG ĀTRI. Informāciju ik pa brīžam dod nekorektu, kad jautā pēc palīdzības, mūžīgi viņiem citas darīšanas, neesot pie kompja, vai vispār tieši saka, lai ejot pameklēt un cilvēkiem apkārt paprasot. Darba telefonam mēnesī atļauts izmantot 20 euro, no pieejamiem 40. Bet paši zvana un runā gari, ka jau pēc divām nedēļām limits sasniegts un tad savs telefons jālieto.
Labi ka par degvielu vēl nepiekasās, bet tas ar, šķiet, tik pagaidām. Lej bioloģisko suslu un paši
saprot ka tā nevienam nav vajadzīga un kabatā uz Latviju nevedīs pannā liet. Bet pārbaudīt gan
bauda. Kompis visu rādot. Tad vēl tie braukšanas procenti visu laiku jāvēro, lai tik nav kāds zemāks. Maiņas nekonkrētas, sākumā nosauc vienu datumu, tad citu un vēlāk var iznākt, ka brauc vēl, pavisam citā. Neko nevar saplānot. Mājās brauc ar vieglo firmas mašīnu pats, par to
nemaksā, jābrauc ap 2 tūkstoši kilometru. Kad, beidzot, tiec mājās, tad var iznākt, ka sēdi pusotru mēnesi, jo tā nu plāno. Beigu beigās vēl neapmierināti ka šoferi iet prom,
jo redz, tik daudz viņi maksājot.Bet ka parēķina tos nervus, negulētās stundas, mūžīgo skriešanu un VAJAG,VAJAG! , tad vēl tīri tehniski sodus un pavadīto laiku darbā ar laiku mājās, tad nekas tur nav. Atbraucis mājās, jūties slims, takā gadu vergu darbos bijis. Turklāt, spriežot pēc vadības sasprindzinājuma, šķiet, ka firma iet uz grunti.

Lemiet paši, dārgie kolēģi, vai jums ir tik slikti, lai ietu šai firmā. Un neiekrītiet uz saldajiem
solījumiem un dikti "lielā" kukuļa kārdinājumu.

Lai jums ripo.

O Opp 14.05.2020

Paldies, kollega.

A Ainars87Virietis 15.05.2020

Es kā ārzemēs strādāju tā klausoties to vissu man bail atgriesties savās mājās jo dēļ šādām firmām nav stabilitātes , 90% firmas apčakarē uz naudām atvilkumi utt. It tādas firmas kas maksā pa pilnu kravu bet kad brauc ar tukšu nemaksā jo tas neskaitās ka esi darbā. Nu kur tā var izdomāt.