Pēteris Sveķis Peteris Svekis - Krāpnieks, zaglis

Uzmanību krāpnieks ! Uz 21.01.2020 Policija izsludināja meklēšanu sakara ar citam nodarījumiem. Atgrieza sabojatu mašīnu, ar tukšu bāku, nesamaksaja par pagarināšanu. Mēloja līdz pēdējām brīdim, kad piespiedu karta nacas atsavināt mašīnu. Nekāda gadijumā neuzticat vinam mantu, neizīrējat vinam dzivokļi vai mašinu !

BondsBonds 21.01.2020

Jūtams, ka trūkst informācija.

G Getro 30.03.2020

Tiku apkrāpta, izkrāpa priekš manīm lielu summu vairākos tūkstošos, ziņoju policijai 2017.gada decembrī, bet polcija uzskatīja, ka neesot noziedzīga nodarījuma. Pierādījumi bija, pats atzinās, policijai solīja, ka man aizdevumu atdos, bet... cietu zaudējumus Pētera Sveķa krāpnociskās rīcības dēļ.

L Linda_J 22.01.2020

Jāgriežas tiesā vai policijā.

J Jurciks11221 26.07.2020

Es pazīstu P. Sveķi! Un pats redzēju, ka nomnieki, nenedma pretī auto, Ludza lai atdzen pēc tam, vienmēr bija kādas problēmas, lūdzu izņemiet šo rakstu, tas taču ir nepatiesi

M Mužigais 31.10.2020

Lv lieto ārzemju bankas kontu! Izdomā problēmas, prasa naudu! LV numuru izmanto tikai wats ap lietošanai. Esiet uzmanīgi! Nodarbojas ar krāpšanu!