Pēteris Aleksandrovs - Krāpšana

Cilvēki, nekādā gadījumā neuzņematies saistības ar Pēteri Aleksandrovu. Izkrāpa ļoti lielu naudas summu un melo acīs skatīdamies. Un beigu beigās pats savos melos sapinās un pazūd. Saistībā ar nekustamo īpašumu solīja visu izdarīt, bet nekas tā arī nav sanācis viņa vainas dēļ, jau gadu klaiņoju apkārt bez mājām. Viņš visu cenšas noformēt neoficiāli, jo pašam konti jau bloķēti. Labāk turaties pa gabalu no viņa..

K

R ri4y 06.10.2015

1. Var jau visu oficiāli kārtot parakstot līgumu par rokas naudas nodošanu ar notāra vai bez notāra paraksta, ja ar notāra parakstu, tad varētu griezties pie tiesu izpildītāja pa taisno, ja nē, tad caur tiesu. Bet darijums starp divām fiziskām personām var būt arī skaidrās naudas izteiksmē, ne tikai ar pārskaitījumiem.

K karokaro 06.10.2015

Protams, tā arī izdarīts, bet jebkura iestāde prasa laiku. Šajā gadījumā vēlējos brīdināt citus, lai nekādā gadījumā nesaistās ar viņu.