www.sudzibas.lv Pētergailis izdevniecība Uzņēmuma darbinieces sauc par meli 8 men pēc darījums

Izdevniecība Petergailis - Uzņēmuma darbinieces sauc par meli 8 men pēc darījums

Pirms gandrīz 8 mēnešiem iegādājos mācību grāmatas izdevniecībā petergailis. Precīzi runājot - 02.09.2019
protams, sen neatceros vai maksāju ar pārskaitījumu (pērkot internetā) vai klātienē skaidrā naudā (tāda opcija arī pastāv) . Pēc 8 mēnešiem man uz mobilo zvana kundze gados un paziņo, ka es neesmu samaksājusi un melojot paņēmu grāmatas, sakot, ka maksājums veikts.
Ņemot vērā, ka ir pagājis tik ilgs laiks, es tiešām nemāku komentēt kādā veidā veicu apmaksu, bet es droša, ka neko neesmu ļaunprātīgi meapmaksajusi. Dāma, kas zvana, apgalvo, es esmu "melojusi", sakot, ka apmaksa veikta. 2 kundzes, kas sarunājas savā starpā kamēr runā ar tevi pa telefonu, tevi atklāti sauc par meli un uzskata to par normu! Lūdzu nepērkat grāmatas šajā bodē skaidrā naudā, lai nesanāktu 8 men vēlāk dzirdēt, ka esat meļi un neesat samaksājis kaut ko, tajā pašā laikā, nespējot pierādīt, ka neesat ne melis, ne zaglis. 😔

D Džumbo 26.05.2020

1. Kā var neatcerēties kā maksāja?
2. Ja neatceras kā maksāja, kā tad zina, ka skaidrā naudā maksāja?
3. Kur tad ir čeks vai pavadzīme par grāmatu pirkšanu?

K Klientamnavtaisnība 26.05.2020

Kā tad izdeva grāmatas, ja nav samaksāts - šajā gadījumā paši darbinieki ir vainīgi, uzskatu, ka tā. Tas ir tāpat kā paņemt no pircēja mazāk naudas par pirkumu, kad darbiniekam jāmaksā pēc tam pašam - tā taču ir darbinieka kļūda. Pie tam katru gadu, ceturksni utt tiek pārbaudīta grāmatvedība, jau gada beigās redzētu, ka maksājumi nesakrīt. Uzskatu, ka darbinieki paši visu ir novēlojuši - par kļūdām ir jāmaksā, neko darīt.

V Vīlies klients123 26.05.2020

Tieši brīnos kā var noslēgt grāmatvedības gadu, ja ir iztrūkumi ? Kāpēc zvanīt pēc pus gada, aizvainot cilvēkus. Par čekiem un apmaksas kvītīm komentārs neiztur kritiku - kuram no Jums ir pirkuma čeki no pagājušā gada septembra? 🤣

Klients45566 27.05.2020

Novēlu tew paņemt mazāk naudu no klienta un pašai samaksāt un apkalpot 1000 klientus diena paskatīsimies kāda tew būs reakcija.

Vagons Komā 26.05.2020

Uz ja maksatu ar parskaitijumu, tad konta izraksta to redzetu. Ja skaidra, tad cabigak, bet nu video ierkasti un vel kkas ir tacu