Pet24.lv - Piegāde

Pasūtiju 14KG kaķbarību internetā, uzņēmums garantē bezmaksas piegādi uz mājām, ja cena pārsniedz 14EUR, kā arī manā gadījumā bija. Kā arī aizpildot pieteikumu bija iespējams izvēlēties vairākus piegādes laikus. Izvēlējos laiku no pulksten 18.00-22.00. Piegādes dienā man zvana kurjers pulksten 16.30 un saka, ka ir klāt (turklāt automātiski krievu valodā noberot garu penteri neklausoties ko es saku, tikai kad pateicu "vai jūs varētu šo visu atkārtot vēlreiz", sāka runāt lauzītā valodā.). Beidzot, kad tiku pie iespējas runāt ziņoju, ka mājās būšu tikai ap 20.00 uz ko kurjers atbildēja, ka piegādi var veikt tikai līdz 18.00. Rezultātā barību vedīs uz manu darbu, un man cilvēkam bez mašīnas būs jāstiepj 14kg smaga paka uz mājām.

R Rūsiņš 29.05.2014

Arī es esmu vīlusies šajā kompānijā. Pasūtīju kaķu barību, smiltis 15kg un nagu asināmo stabu. Piegādāja preci iepriekš neinformējot par savu ierašanos, bet es mājās biju. Kurjers teica, ka vakarā līdz dzīvoklim nenesot- kurjeram pateicu, ka es 15kg pacelt nevaru..kurjers pēc mana lūguma to izdarīja. Taču problēma ir tāda, ka netika piegādāts viss pasūtījums- barība nez kāpēc netika piegādāta, lai gan par to samaksāju. Neādu kvīti man neideva. Kurjers saka, ka esot tikai kurjers, lai es zvanu uz firmu. Firmā telefons pēc 18:00 ir atslēgts. Murgs ne ērtības 21.gs.
Nevienam neisaku iegādāties kaut ko šajā firmā.

P putekle 01.06.2014

Rūsiņš
Kurjers pareizi pateica, ka viņš ir tikai kurjers, man draugs pirms pāris mēnešiem arī strādāja par kurjeru, un daudzi cilvēki domā ka piegādātājs ir darbinieks no tas firmas, no kuras tiek pasutīta attiecīgā prece.

Teksta autoram
Kurjeram maksā par piegādātājam pakām, un tieši tāpēc, viņš veda uz jūsu darba vietu.
Un vispār kurjera darba laiks ir līdz 18.00, to gan es zinu 100%.
Neviens svešs cilvēks netērēs savu brīvo laiku, tikai dēļ jums, diemžēl tas tā ir.