Personel recruitment - nepilda solīto

Ir tāda firma, kas piedāvā darbu ārzemēs, protams par maksu, līgumu slēdz uz 4 mēnešiem, tas nozīmē, ka šajā laikā, ja ir kādas problēmas ar darbu, par to pašu summu sameklēs citu darba vietu, Protams tas ir tikai solījums, kas netiek izpildīts, jo ja ir vakance, viņiem ir izdevīgāk to atdot jaunam klientam, kas atkal maksā par darbā iekārtošanu, bet Tev kā esošam klientam pasaka, sorry vakanču nav, palīdzēt pagaidām nevaram, gaidiet, mēs jums pazvanīsism, un kamēr tu gaidi, laiks ir pagājis, un līguma darbības laiks ir beidzies.

B Brīvības37,PREC 09.02.2009

PREC ir negodīga darbā iekārtošanas firma firma, kura paņēma pieklājīgu summiņu par pakalpojumu un tikai tad viltīgi izsniedza Darba aprakstu, kurā atklājās milzīgas pretrunas starp iepriekš stāstīto (samuldēto) par darbu un reālo aprakstu. Neiesaku doties caur šo firmu pēc pašas pieredzes, jo pat ja šai firmai ir vel kāda vakance Lielbritānijā - tad rēķinieties, ka SMAGI VILSIETIES - gan lidostā, gan dzīvesvietā, gan darba vietā - ja tāda vispār būs !