permanentais make up Talsos,salonā Primadonna,Ieva Lovčinovska - slikts serviss

Nevienai neiesaku veikt permanento meikapu acu līnijām pie Ievas Lovčinovskas,kas sevi pozicionē kā profesionāli!Neticiet tam,kas rakstīts skaistumkopšanas mājas lapā!Es izvēlējos visdārgāko servisu-acu līnijas par 140 eiro,ar cerību,ka tas atmaksāsies un darbs būs teicams!Manu izskatu viņa pilnībā sabojāja-uztaisija šķības līnijas-apakšējā plakstiņā viena līnija stipri zemāka,kā otrai acij,zem skropstu augsanas līnijas,arī augsējās līnijas nevienādas,dažāda garuma un biezuma,arī neiet pa skropstu augšanas līniju,līniju gali ir par zemu,līdz pašiem ārējo acu kaktiņiem,kur nedrīkst taisīt ,jo var krāsa izplūst kā pleķis!-to man pateica tiešām profesionāla meistare Rīgā,pie kuras pēc mēneša biju aizbraukusi ko labot.Vēl atklājās,ka perman.meikaps ir uztaisīts pārāk dziļi ādā,kur radušās rētas un bedres uz augšējiem plakstiņiem,tie palikuši biezi,līdz ar to augsējā plakstiņa skropstu līnija ir tā kā parauta uz augšu no sabiezējuma un skatiens izskatās nožēlojams!Tagad viss nepareizais ir jādabū nost ar ķīmiju jeb lāzeru,kas var prasīt gadu,kamēr tikšu pie normāla meikapa,jo katra procedūra ik pēc 3 mēnešiem un var tikt noņemta tik pēc vairākām procedūrām.Kad satraucos un nākamajā dienā pēc procedūras Talsos zvanīju meistarei,viņa bij loti neapmierināta,teica,ka es neko nesaprotot no tā visa,ka vēl korekcija būs,ka es viņas nomelnojot,ka neprofesionāli izdarījusi!Bet kā lai aiziet pie tāda meistara vēl uz korekciju,kas acim redzami tik sķībi uzkrāsojis un tik smagas kļūdas pieļāvis?!Izversas strīds,prasīju lai atmaksā man naudu,tad piedraudēja man ar tiesas darbiem.Čeku man neiedeva,tā kā viņa zin,ka nepierādīšu neko!Man nav arī laika un vēlēšanās tiesāties un nervus bojāt,tik ielieku te sūdzību,lai citi izlasa un nesabojā savu izskatu.Man tik jābrīnās,kā profesionāls meistars var tik ļoti slikti uztaisīt!Tadai meistarei jāatņem licence!

I

A Adolf 27.10.2018

Ir jātiesājas. Tas nekas, ja nav čeka. Ir dažādas metodes, lai pierādītu fakta esamību. Labs advokāts visu nokārtos. Dabūsiet vēl +morālo kompensāciju! Tiesu vinnēsiet. Neprofesionālisms ir acīmredzams. Jums taču ir izskats sabojāts! Un jūs nodursiet galvu un tā dzīvosiet tālāk? Tā nedrīkst!

S sintija72 28.10.2018