Perladents v kauguri

Shī nav antireklāma, bet gan reklāma. Zinu ka daudzi meklē labu zobārstu, man pašai bija tāda pati problēma. Negribējās daudz staigāt un meiģināt, eksperimentēt ar savu veselību. Bet man paveicās. Jūrmalā, kauguros ir labākais ārsts eduards ribokovs. Viņs ļoti uzmanīgi un pavisam nesāpīgi uztaisa zobus. Ja ir iespēja saglabāt zobu tad tā arī darīs. Vienmēr aprunājās. Un atcerējās mani arī pēc gada. Nekad nemainīšu savu ārstu ne pret vienu citu. Visiem iesaku

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

nu ja varetu jau but ka tur ir labi specialisti, cenas ir loti augstas

O olga 10.05.2010

благодаря ему мне вырвали зуб и сделали флюс!!никогда к нему не ходите!!!гад он!такое мне натворил

K kādszobārsts 10.05.2010

Ar varu visiem mīļš nebūsi, atradīsies vienmēr kāds klients, kam nav labi.Ja vien tie paši klienti būtu balti un pūkaini, zin tikai kā sūdzēties par zobārstiem un bieži bez pamata...